HABER

Far Cry 5’in 1 Saatlik Singleplayer ve Co-Op Oynanış Videosu (PC – 4K)

Far Cry 5 bomba gibi geliyor!

Ubisoft tarafından geliştirilen ve yayıncılığı üstlenilen Far Cry 5’in PC oynanış videosu PC Gamer tarafından yayınlandı.

Oyunun videolarını incelediğimiz zaman, daha önce yayınlanan videoların aksine, bu videoda bizleri; haritanın kuzeydeki üçte birine, dağlık ve ağaçlık bir alana götürüyor. Cheesburger isimli bir ayı ile dostluğa tanıklık yaptığımız bu videoda, birtakım tarikat ve yağ için bir miktar alabalık avına tanık oluyoruz.

>> AMD Ekran Kartı Alanlara Far Cry 5 Hediye <<

Aşağıda yer alan video ise, kooperatif (Co-Op) modunu barındırıyor. Takım arkadaşı ile bazı rehineleri kurtarmak için yol alan oyuncu, gizli bir sığınağın anahtarını bulmak ve bir helikopteri havada tutabilmek için mücadele veriyor.

Son olarak, Far Cry 5’in PC, Xbox One ve PlayStation 4 için 27 Mart 2018 tarihinde piyasadaki yerini alacağını belirtelim. Ayrıca, oyunun sezon geçişi (season pass) ile ilgili ayrıntılar geçtiğimiz günlerde ayrıntılanmıştı, yeni nesil konsollar için Far Cry 3’ün hediye edildiği sezon geçişi paketinin detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.

Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı