HABER

Fallout Shelter Steam’de Ücretsiz!

Fallout hayranları Bethesda’nın Steam üzerinden çıkan oyununu oynamak için çoktan sıraya girdi. Fallout Shelter şimdi PC’nin en büyük oyun platformunda piyasaya sürüldü.

Görevliler çoktan kendi kasalarını inşa etmiş durumdalar. Fallout’un kıyamet sonrası dünyasının çorak bölgelerinden kaçmış sakinler için işleyen bir barınak oluşturuyorlar. Gelişmeler kaydedin, kurtarılanları yükseltin ve bölge sakinlerini ödül aramak için yollayın.

 

Fallout Shelter, Steam mağazasında ekstra öğeler ve kaynaklar satın alma seçeneği ile ücretsiz olarak indirilebiliyor. Bu, Shelter’ın ilk PC sürümü değil (Bethesda oyunu geçen sene kendi müşterisine açmıştı.) ancak şuanda oyuncular Steam üzerinden başarım kazanma şansını yakalayacak ve Steam’in bulut desteğinden faydalanacaklar.

Fallout Shelter, bugün tüm platformlarda güncelleniyor. Oyunculara konut göndermek için 30’dan fazla yeni macera ve özel efsanevi bir evcil hayvan, ücretsiz öğle yemeği ve diğer ödüller ile ödül verecek olan sınırlı bir Paskalya Görevi var.

Fallout Shelter 2015’te iOS ve Android için çıkmıştı. Geçtiğimiz ay Xbox One ve Windows 10’a, Xbox Play Anywhere başlığı altında çıkarttı. Bu, bir platformda indirebileceğiniz, ancak başka bir platformda (ve kayıtlı oyunlara) erişebildiğiniz anlamına geliyor. Dünya çapında 75 milyondan fazla oyuncu kazandı ve bugünkü Steam sürümüyle bu rakamın tırmanmaya devam edeceğinden hiç bir şüphe yok.

Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı