Haberler

Fallout 76 Betası, Bilgisayardan Kaldırılamıyor

 PC oyuncuları, Fallout 76’yı kaldırmak istediklerinde kritik bir problemle karşılaşıyor.

Fallout 76’nın beta dönemi sona erdi ancak bazı PC oyuncuları, tuhaf bir problemle karşılaştığını bildiriyor. Arkadaşlarından bir kod alanlar veya kendileri için bir kopya satın alanlar, Fallout 76’yı bilgisayarlarından kaldıramadıklarını söylüyorlar.

Oyuncular, Reddit ve Bethesda forumlarında bu problemden şikayet ediyorlar. Bethesda’nın, bu ciddi probleme cevap vermesi gerekiyor. Fallout 76’yı kaldırmaya çalıştıklarında, Bethesda.net istemcisi açılıyor ve oturum açmayı istiyor. Oyuncular giriş yaptıktan ve çevrim içi olduktan sonra oyunu kaldırmayı deniyorlar ancak ”Bu oyuna erişiminiz yok.” mesajıyla karşılaşıyorlar. Ayrıca Bethesda.net istemcisi, oyuncuların oyunu satın almak için hesabına giriş yapmalarından emin olmalarını istiyor. Ne yazık ki, hesabınıza giriş yapmak veya hesabınızdan çıkış yapmak hiçbir şeyi düzeltmiyor.

Fallout 76’yı satın alan oyuncuların 14 Kasım’da oyun çıktıktan sonra silip silemeyecekleri henüz belli değil. Oyuncular genel olarak, sunucuların canlı olmaması sebebiyle kullanıcıların içeriği silmek için oturum açamadıklarını düşünüyorlar. Bu nedenle, tüm sunucular kullanıma açıldığında bunu yapabilirler.

Fallout 76’yı oynamayı düşünen oyuncular, 14 Kasım’da oyun çıkış yaptıktan sonra beta dosyasını tam oyunla güncelleyebilecekler. Eğer dosyayı kaldırmayı başardıysanız, daha büyük bir indirme dosyası gelecek. Beta sürümünde yapılan tüm ilerlemeler, çıktığı gün tam oyuna aktarılacak. Fallout 7614 Kasım Çarşamba günü PC, PlayStation 4 ve Xbox One için piyasaya çıkacak.

Fallout 76 Betası, Bilgisayardan Kaldırılamıyor
Comments

Bu Hafta En Çok Okunanlar

To Top