HABER

F1 2015 Kısa Süreliğine Ücretsiz Dağıtılıyor

Elinizi çabuk tutun!

Codemasters tarafından EGO grafik motoru ile geliştirilen Formula One yarış oyunu F1 2015, an itibariyle kısa süreliğine ücretsiz oldu.

İlkbaharın ilk hediyesini dağıtan Humble Bundle, F1 2015’i 24 Mart Türkiye saati ile 21:00‘a kadar Steam kütüphanenize eklemeniz üzere sizleri bekliyor. Tek yapmanız gereken buraya tıklayarak, Humble Bundle kütüphanenize oyunu eklemek ve ardından Steam ürün anahtarını elde edip Steam kütüphanesine eklemek. Sonrasında, oyun ömür boyu sizin olacak.

OYUN HAKKINDA

F1 2015’te bir şampiyon gibi yarış – dünyanın en görkemli, heyecanlı ve saygın motor sporuna her zamankinden daha yakın ol. F1 2015 seni inanılmaz hızlı ve fazlasıyla duyarlı FORMULA BİR™ yarış arabalarını yeniden yaratan yeni, büyüleyici oyun motoruyla maceranın tam kalbine götürüyor ve seni yepyeni ‘yayın sunumu’yla benzersiz GRAND PRIX™ yarış günü atmosferine taşıyor. F1 2015, 2015 FIA FORMULA BİR DÜNYA ŞAMPİYONASI™ resmi video oyunu ve tamamen oynanabilir 2015 FIA FORMULA BİR DÜNYA ŞAMPİYONASI™ bonus içeriklerine de sahip. Yeni Şampiyona Sezonunda favori FORMULA BİR yıldızın olarak yarış ve zorlayıcı Pro Sezonu modunda sınırlarını zorla. Yeni Çevrimiçi Pratik Seansında becerilerini geliştir ve sonra Çevrimiçi Çoklu-Oyuncu modunda arkadaşlarına ve dünyanın dört bir yanındaki rakiplere meydan oku.

Son olarak, bir PlayStation 4, PlayStation 3, PlayStation VITA veya PlayStation VR sahibiyseniz, PlayStation Mağazası’nda 12 Nisan’a kadar süren “İlkbahar İndirimleri”ne buradan göz atabilirsiniz.

Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı