GALERİ

En Pahalı 10 CS:GO Silahı

Asgari ücret ile çalışan birisi bu eşyaları elde edebilmek için 5-6 aylık maaşını biriktirmesi gerekiyor.

Counter-Strike: Global Offensive oynayan herkesin favori silahı ve erişmek istediği ancak erişemediği bir silah mutlaka vardır. İşte herkesin sahip olmak istediği ancak bir türlü sahip olamadığı kısacası en pahalı 10 silahı sizler için derledik.

StatTrak™ M4A4 | Uluma

Özellikle profesyonel oyuncuların Counter-Terrorist ekibinde mücadele ederken kullandığı M4A4’ü için sık sık tercih ettiği Uluma deseni bir hayli hoş gözüküyor. Bu desenden yalnızca bir adet bulunuyor. Görevde Kullanılmış dış görünüşüne sahip bu efsanevi silah 7.089 TL değerinde ve StatTrak özelliği sayesinde bu silaha sahip olduktan sonra öldüreceğiniz her düşmanın sayısını göreceksiniz.

★ StatTrak™ Sustalı Bıçak | Parlak Su

Birçok oyuncunun en çok tercih ettiği bıçaklardan biri olan Sustalı bıçağının Parlak Su isimli desenine sahip bu efsanevi bıçağı şu anda Savaş Görmüş dış görüntüsüyle Steam pazarında 7.015 TL fiyata satışta ve yalnızca bir adet bulunuyor. Yine Uluma desenine sahip M4A4’te olduğu gibi bu bıçağı kullanan herkes StatTrak özelliği ile leşlerinin sayısını öğrenebiliyor.

AWP | Bilgin Ejderha

Keskin nişancı tüfeği sevenlerin favorisi olan Bilgin Ejderha şu anda Steam pazarı üzerinde Az Aşınmış dış görünüşü ile 7.002 TL fiyat etiketiyle satışta ve yalnızca iki adet mevcut. Bu AWP silahını JW, KennyS ve GuardiaN sık sık tercih ediyorlar.

Hatıra M249 | Kertenkele Ağı

2013 DreamHack SteelSeries CS:GO Şampiyonası’nda VeryGames ile Copenhagen Wolfes arasında gerçekleşen Çeyrek Final maçında düşen bu eşya Eskimiş dış görünüşe sahip ve 6.920 TL fiyat etiketiyle satışta. Buna ek olarak, yalnızca bir adet bulunuyor.

★ Karambit | Mazi

Şekli ve tutuşuyla diğer bıçaklardan farklı gözüken, profesyonel oyuncuların favorilerinden biri olan Karambit’in Mazi bıçağı Fabrikadan Yeni Çıkmış dış görünüşüyle birlikte Steam pazarında 6.731 TL fiyat etiketiyle satılmakta ve yalnızca bir adet bulunuyor.

★ Spor Eldivenler | Kurak

Silah desenleri ve bıçak desenlerinden sonra oyuna eklenen Eldivenler arasında en pahalısı olan Spor Eldivenler’nin Kurak deseni, Fabrikadan Yeni Çıkmış dış görünüşüyle şu anda 6.731 TL fiyat etiketiyle yalnızca bir adet olarak satılmakta.

★ Gölge Hançerler | Kaplan Dişi

Oyuna eklendikten sonra pek tercih edilmeyen bu bıçağın Az Aşınmış dış görünüşüne sahip Kaplan Dişi desenini şu anda 6.610 TL fiyata satılmakta ve yalnızca bir adet bulunuyor.

AWP | Medusa

Fabrikadan Yeni Çıkmış dış görünüşü ile 6.610 TL fiyata satılan AWP Medusa’dan yalnızca bir adet mevcut.

★ El Sargıları | Çorak Arazi

Boks bandajı gibi gözüken bu harika eldiven Fabrikadan Yeni Çıkmış dış görünüşü ile şu anda 6.528 TL fiyat etiketiyle satışta ve yalnızca bir adet bulunuyor.

★ M9 Bayonet | Mazi

Fabrikadan Yeni Çıkmış dış görünüşüne sahip olan M9 Bayonet’in Mazi deseni şu anda bir adet olarak Steam pazarında 6.416 TL fiyata satışta.

Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı