HABER

Ed Sheeran, Yeni Bir Filmde Rol Alacak

Danny Boyle, müzikal – komedi filmiyle beraber bir sonraki Bond filmi üzerinde çalışıyor.

Popüler şarkıcı Ed Sheeran, Slumdog Millionaire ‘in Yönetmeni Danny Boyle’un yeni müzikal – komedi filminde rol alacak. Sheeran’ı daha önce The Bastard Executioner, Game of Thrones ve Bridget Jones’s Baby’de görmüştük. Ünlü şarkıcıyı yine filmlerde veya dizilerde sık sık görebiliriz.

Bir gün uyandığında The Beatles şarkılarını hatırlayan tek insanın kendisi olduğunu fark eden bir adamı konu alacak olan filmde, kesin olarak Lily James (Baby Driver), Himesh Patel (Eastenders) ve SNL programının oyuncusu Kate McKinnon rol alacak. Ayrıca Sheeran, film için şarkı besteleyecek. Bununla birlikte filmin konusu gereği klasik The Beatles şarkılarının yer alması bekleniyor.

Filmin senaryosu, ”Aşk Her Yerde”, ”Zamanda Aşk” ve ”Dört Nikah Bir Cenaze” filmlerinin senaristi Richard Curtis tarafından yazılıyor. Rapora göre film, 13 Eylül 2019’da vizyona girebilir.

Buna ek olarak Yönetmen Boyle, Daniel Craig’in son kez başrol olarak yer alacağı bir sonraki Bond filmi üzerinde çalışıyor. Filmi yönetip yönetmeyeceği henüz bilinmese de senaryosunu kendisinin yazacağı biliniyor. Rapora göre bu film, 8 Kasım 2019’da vizyona girecek.

Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı