Haberler

EA Access, Sonunda Büyük Platforma Geliyor!

Electronic Arts, ücretli abonelik hizmetini her platforma yaymaya çalışıyor. Yakın zamanda hizmetin büyük bir platforma geleceğini ima etti. Bahsettiği platform, büyük ihtimalle PlayStation 4.

2014 yılında ilk olarak Xbox One’da başlayan ücretli abonelik servisi, 2016 yılında PC’ye Origin Access ismiyle geldi. 2014’te bir Sony temsilcisi, EA Access’in PlayStation müşterilerinin beklentilerini karşılamadığını, PlayStation oyuncusunun sadece EA’e özel olan bu servisten yararlanmak için aylık beş dolar daha ödemesini istemediklerini söylemişti.

Sony, Fortnite ve Rocket League için çapraz platform desteğine izin vermiyordu. EA Access servisine de karşı çıkıyordu. Şimdi ise her şeyin yavaştan değiştiğini görüyoruz.

EA Access, üyelerin aylık 5, yıllık 30 dolar ödeyip büyümekte olan ücretsiz oyunlar kütüphanesine erişebilmelerini sağlayan bir abonelik hizmeti. Bunun yanında üyeler, EA’in yeni oyunlarını da birkaç gün önceden ücretsiz oynayabiliyor. Ayrıca Apex Legends gibi EA oyunlarında bonuslar kazanabiliyorlar. Servis sadece PC ve Xbox One’da mevcut olduğundan, bu haberle birlikte yakında PS4’e gelmesi bekleniyor

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu Hafta En Çok Okunanlar

To Top