HABER

E3 2018: Shadow of the Tomb Raider’ın Oynanış Demosu

Shadow of the Tomb Raider’dan memnun kaldınız mı?

E3 2018’in merakla beklenilen diğer oyunlardan biri de Shadow of the Tomb Raider’dı. Square Enix, E3 konferasında yeni oyundan bir oynanış videosu gösterdi. Eidos Montreal’in kıdemli oyun yönetmeni Daniel Chayer-Bisson’ın açıklamasına göre, gelecek oyunda Lara bir ormanda olacak. Gösterilen kısa oynanış videosunda Lara Croft düşmanlarını çeşitli yollarla öldürüyor. Bu videoyla onun giderek Batman’e dönüştüğünü görüyoruz.

Ayrıca Chayer-Bisson, Lara’nın avlanma, duvarda koşma ve 360 derece yüzme gibi yeni yeteneklere de sahip olacağını söyledi. Bu da, keşfedilmesi ve yağmalanması için yeni sualtı dünyası olacağı anlamına geliyor. Buna ek olarak Chayer-Bisson, bu merkez dünyanın büyük ve gizli bir şehir içerdiğini, ayrıca ”Tomb Raider” için yaratılan en büyük dünya olduğunu söyledi.

Tomb Raider, Square Enix’in en önemli başlıklarından biridir. 2013 ve 2015’te yeniden çıkan oyunlar, 18 milyon kopya satmayı başardı. Shadow of the Tomb Raider, 14 Eylül’de PC, PlayStation 4 ve Xbox One için satışa çıkacak.

Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı