HABER

E3 2018: Sea of Thieves’e Gelecek Olan İki Genişleme Paketinin Ayrıntıları

Cursed Sails ve Forbidden Shores hakkında detaylar geldi.

Xbox E3 2018 konferansında, Rare’in Sea of Thieves oyununa gelecek olan sonraki genişleme paketleriyle ilgili ayrıntılar sunuldu. Fragmanda, önümüzdeki aylarda gelecek olan iki genişlemeden iki yeni karakter, bir korsan maceracı ve Order of Souls’tan bir temsilci görünüyor. Cursed Sails temmuz ayında, Forbidden Shores ise eylül ayında gelecek. Bu fragmanla iki genişlemenin çıkış tarihleri doğrulandı. Cursed Sails, denizleri iskelet mürettebatıyla dolduracak. Forbidden Shores da haritayı açacak.

Cursed Sails, NPC ekiplerini şimdiden deniz canavarıyla, megalodon ve diğer oyuncularla sarılmış olan okyanusa koyacak. Forbidden Shores ise daha çok kıyamete benziyor. Fragmanda, ”ateşin ve külün her şeyi tükettiği karanlık bir yer” olarak tanımlanıyor ve yanardağların patladığı görülüyor. Hungering Deep’te olduğu gibi, iki genişleme paketi de tek oyuncu senaryosu içerecek. Bu tek oyunculu senaryolar süreyle sınırlı olacak ve oyuncuların, oyunda kalıcı olan yeni içeriği gezmelerine izin verecek.

Hungering Deep, Cursed Sails ve Forbidden Shores, Rare tarafından ele alınıyor. Bu genişlemelerle oyuna daha fazla içerik eklenecek.

Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı