HABER

E3 2018: PlayStation 4’e Özel Yeni Oyun “Deracine” Geliyor

Dark Souls geliştiricisi From Software’ın yeni oyunu.

Dark Souls ve Bloodborne’un geliştiricisi From Software, Sekiro: Shadows Die Twice isimli, PlayStation 4, Xbox One ve PC için piyasaya sürülecek olan yepyeni bir oyun üzerinde çalıştığını zaten biliyorduk. Ancak, bugün Sony’nin E3 2018 brifingi sırasında bir sürprizle karşımıza çıkan From Software, Deracine isimli yepyeni bir oyunu PlayStation 4 ve PlayStation VR’a özel olarak geliştirdiğini duyurdu. Oyun, 2018 yılının sonlarına doğru piyasadaki yerini alacak.

Deracine isimli yeni oyunun tam olarak nasıl bir tür oyun olduğu hakkında bilgi aktarılmadı. Ancak, yayınlanan fragmandan birkaç ip ucu çıkarabiliriz ayrıca, fragmanı siz de yukarıdan izleyebilirsiniz. Eski bir dönemde geçtiği açık ve net görünen oyunda, sepya tonlu bir gezinti yer alıyor. Oyunda, bir çiçeğin tekrar canlandığı gibi olağanüstü olayları görüyoruz. Ayrıca, bir saat kulesinin içerisine de ziyarette bulunuyoruz. Bakalım bizi nasıl bir macera bekliyor.

Oyunun resmi olarak yayınlanan açıklaması ise şu şekilde: “Tenha bir mekanda, bir yatılı okulda, genç kızın çağırdığı bir ruh olarak, varlığınızı kanıtlamalısınız ve akıllı etkileşimler ile birlikte, öğrencilerle eşsiz bir bağ kurmalısınız. Hikayenin gizemi ortaya çıktığında ruhun, öğrencilerin kaderini değiştirmek için yaşam ve zaman güçlerini manipüle etme yeteneğini kullanması gerekiyor.”

Son olarak oyun, Sony’nin E3 2018 brifingi sırasında duyuruldu ve birbirinden harika sürprizler ortaya çıktı. Sony’nin E3 2018 brifingi ile ilgili daha fazla ayrıntıyı, web sitemiz üzerinden öğrenebilirsiniz.

Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı