HABER

E3 2018: For Honor Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu

Kampanya, 18 Haziran’a kadar geçerli. Bu yüzden, elinizi çabuk tutun!

2017 yılınının başlarında piyasaya sürülen, üçüncü şahıs aksiyon ve orta çağ oyunu For Honor, 11 Haziran ile 18 Haziran tarihleri arasında ücretsiz olarak dağıtılıyor. Ancak, yalnızca PC oyuncularına özel olarak sunulan bu kampanya, Uplay üzerinden ücretsiz olarak veriliyor ve oyunun standart sürümüne nazaran bazı kısıtlamalar bulunan Starter Edition’ı barındırıyor. Kampanya sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

For Honor’ın bu yılın Mart ayında piyasaya sürülen Starter Edition’ı (Başlangıç Sürümü), Steam üzerinde 54,99 ₺ fiyat etiketiyle satılıyor ve standart sürümün sahip olduğu 12 karakter yerine 6 adet karakteri oynanabilir olarak sunuyor. Sunulan bu altı karakterin yalnızca üç tanesi özelleştirilebilir şekilde geliyor ve diğer üç karakteri de, oyun içi para ile özelleştirilebilir hale getirebiliyorsunuz.

Özelleştirme olayı ise şu şekilde, üç karakterin ekipmanlarını özelleştirebilirken, diğer üç karakterin ekipmanlarını düzenleyebilmek için 8.000 Steel (Çelik – oyun içi para birimi) harcamanız gerekiyor. Ayrıca standart sürümün üç karaktere ek olarak, diğer dokuz karakteri özelleştirilebilir hale getirebilmeniz için 500 Steel istediğini belirtelim. Bunlara ek olarak, eğer standart sürümdeki gibi 12 adet karaktere sahip olmak istiyorsanız. Aktif olarak gelmeyen altı karakterin her biri için 8.000 Steel harcamanız gerekiyor. Toparlamak gerekirse, on iki karakter için yaklaşık olarak 78.000 Steel’e ihtiyacınız olacak.

Son olarak, E3 2018’de ortaya çıkan tüm yeni haberler için web sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın!

E3 2018: For Honor Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu
Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı