HABER

E3 2018: Call of Duty: Black Ops 3, PS Plus Üyeleri için Şu Anda Ücretsiz

Black Ops 4 için kendinizi hazırlayın!

Eğer, bir PlayStation 4’ünüz varsa, mutlaka PS Plus üyeliğiniz de vardır. O zaman, hemen PS Plus’ın “Aylık Oyunlar” bölümünü ziyaret edin ve 11 Haziran ile 11 Temmuz tarihleri arasında geçerli olan, Call of Duty: Black Ops 3 ücretsiz kampanyasından yararlanın. Ayrıca bu kampanya, oyunculara sunulacak olan Black Ops 4’ten önce, Black Ops 3’ü denemeleri için bir fırsat olarak tanımlanıyor.

Tabii ki, özellikle Black Ops 3’ün ücretsiz olmasında ayrı bir sebep var; biliyorsunuz ki, uzay macerası 2013 yılında piyasaya sürülen Call of Duty: Ghosts ile başlayıp, Call of Duty: Advanced Warfare, Call of Duty: Black Ops 3, Call of Duty: Infinite Warfare ile devam etti. Ayrıca, bu oyunların tamamı da, Activision’ın Call of Duty oyunlarını geliştirmeleri için anlaştığı üç farklı firmaya ait; Infinity Ward, Treyarch ve Sledgehammer Games. Bu yüzden de, Treyarch’ın kendisine ait ilk uzay oyunu Black Ops 3 olduğu için yeni bir uzay temalı oyunu olan Black Ops 4’ten önce oyuncuları yeni oyuna hazırlanmalarını hedefledi. Ayrıca, Black Ops 3’te gerçekten eleştirmenlerden büyük beğeni toplamış ve ayrıca, bir Call of Duty hayranı olan benim de, beğenimi kazanmayı başarmıştı.

Son olarak Call of Duty: Black Ops 4, 12 Ekim 2018 tarihinde PC, PlayStation 4 ve Xbox One için piyasadaki yerini alacak ve ayrıca, Blackout isimli bir de Battle Royale modu barındıracak.

E3 2018: Call of Duty: Black Ops 3, PS Plus Üyeleri için Şu Anda Ücretsiz
Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı