HABER

Disney’in Aladdin Filmi 2019’da Yeniden Çıkacak

Film, Mayıs 2019’da çıkacak.

Disney’in animasyon klasiklerinden biri olan Aladdin’in yeniden yapılmış versiyonu çıkacak. Aslında filmin Aralık 2019’da çıkması bekleniyordu ama bu tarih yedi ay geriye alındı. Belirtilene göre film, 24 Mayıs 2019’da gösterime girecek.

Başka bir Disney filminin de çıkış tarihi değiştirildi. Star Wars: Episode IX da 20 Aralık’ta çıkacak. Bu değişiklik, Episode IX’un asıl yönetmeni olan Colin Trevorrow’un ayrılmasının ardından yapıldı. Onun yerine Star Wars: The Force Awakens yönetmeni JJ Abrams bu Star Wars filminin başında olacak.

Aladdin şu anda yapım aşamasında ve bu sene King Arthur: Legend of the Sword ve Sherlock Holmes filmleriyle ticarî başarısızlığa uğrayan Guy Ritchie tarafından yönetiliyor. Filmde Will Smith, cin rolünde olacak. Onunla birlikte Jack Ryan filminden tanınan Mena Massoud Aladdin, Power Rangers’tan Naomi Scott Prenses Jasmine ve The Mummy’den Marwan Kenzari Jafar rolünde oynayacak.

Will Smith, geçen hafta setten ilk resmi paylaşmıştı.

Jungle Book filmini yöneten Jon Favreau, 2019’da yapılacak olan The Lion King filmini yönetecek. Kendisinden The Jungle Book filminin devamını ve Dumbo ile Mulan’ın yeni versiyonlarını bekleyebiliriz.

Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı