HABER

Destiny 2’nin Fragman Videosu Yayınlandı Ancak Tam Versiyonu Bu Hafta Geliyor

Destiny’s Age of Triumph güncellemesi şuan mevcut. Triumph Güncellemesi ile çıkacak yeni şeyler arasında yeni görevler, klasik Raids’in güncellenmiş sürümleri ve yeni araçlar bulunuyor.

Ama heyecan veren asıl haber ise Destiny 2 fragmanının yayınlanmış olması.

Aşağıdaki videoda görüldüğü üzere Cayde-6 bi barda hikayeyi anlatmaya başlıyor. Daha sonra barın yıkıldığını ve savaş ortamını görüyoruz. Videoda pek ayrıntı yok ancak asıl fragman 30 Mart Perşembe günü saat sabah 10 ile öğleden sonra 1 arasında yayınlanacak.

PS4’e özgü olan bu fragman PS 4 oyuncularının önce bazı içerikler alacağını ortaya koyuyor.
Oyunun geliştirici şirketi Bungie tarafından yayınlanan bir görüntüde Destiny 2’nin yeni bir isim olacağı doğrulandı. Aynı zamanda, Last City‘nin ateşler içinde olduğu bir görüntü de bulunuyordu. Bu görüntü hikayemiz hakkında ipucu verebilir.

Yayıncı Activision daha önce Destiny’nin devamının bu sonbaharda geleceğini bir zamanlar doğrulamıştı. Yeni bir poster sızıntısı, Eylül ayında piyasaya çıkacağını ve PS4’te bulunabilecek bir beta öncesi olacağını göstermişti. Activision, geçen sene oyunun imtiyaz haklarını genişleteceğini söyledi. Ayrıca, ilk Destiny’den öğe veya deneyim aktarmanıza izin vermeyeceğini de biliyoruz. Yani bu tamamen farklı bir oyun olacak.

Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı