HABER

Destiny 2’nin Beklenen İkinci DLC Paketinin Çıkış Tarihi Açıklandı

Destiny 2, önümüzdeki ay yeni içerikler alacak.

Bungie, Destiny 2 ile ilgili güncellemeleri her zaman açıklamasına rağmen, oyunun ikinci genişleme paketi hakkında pek açıklama yapmamıştı. Şirket, sonunda DLC 2’nin tam ismini ve çıkış tarihini açıkladı.

DLC 2: Warmind, resmi olarak 8 Mayıs’ta piyasaya sürülecek. Ne yazık ki bu DLC paketinin neyle ilgili olduğu hakkında detay paylaşılmadı. Bu bilgi de Bungie’nin 24 Nisan’da düzenleyeceği canlı yayında ortaya çıkacak. DLC’de yeni kahramanlar, düşmanlar ve yeni yerler bulunacak. Bungie’nin web sitesinde yayınlanan bir yazıya göre yeni yağma kasaları ve aktiviteler de olacak.

Warmind’in çıkış tarihi , Destiny 2’nin Season 3’üyle aynı zamana denk geliyor. Bungie, oyunun geleceği için yol haritasını güncelledi ve bu güncellemeyle sezonluk Crucible sıralaması, özel maçlar, kasa boşluğunda artış, birden fazla duygu (emote) donanma desteği, Egzotik silah Masterworks ve daha fazlası da gelecek.

Yaz mevsiminin ilerleyen günlerinde Sezon 3’teki ödüllerde, yeni bir sezon etkinliği, Faction Rally geliştirmeleri ve Egzotik zırhlarda değişiklikler yapılacak.  Eylül ayında başlayacak olan Sezon 4; donanım koleksiyonları, silah yuvası değişiklikleri gibi daha fazla şey getirecek.

Sezon 3, ayrıca Crucible içeriğinin nasıl ele alınacağına ilişkin önemli bir değişikliğe de işaret ediyor. Warmind’den (ve daha önce çıkan Curse of Osiris DLC’sinden) gelen tüm yeni haritalar, DLC’ye sahip olsun ya da olmasın, tüm oyuncuları eşleştirmede kullanılabilir olacak. Bununla birlikte, yeni eklenen özel maçlardaki haritalarda oynayabilmek için DLC’yi satın almanız gerekiyor.

Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı