HABER

Deadpool 2’nin Yönetmeni, The Division’ın Filmini Yönetecek

Bunca kötü uyarlamalar arasında David Leitch’in filmi nasıl olacak?

Ne zaman bir oyun tutsa, mutlaka filmi çekilir. The Division da filmi gelecek olan oyunlardan biri. Deadpool 2’nin Yönetmeni David Leitch, uyarlama filmini çekmek için hazırlanıyor.

Açıklamaya göre David Leitch, 2016’da çıkan Tom Clancy video oyunu The Division’ı yönetecek. Ölümcül bir virüsün New York şehrine yayılmasından 3 hafta sonraki bir zamanda geçen filmde, başrollerini Jake Gyllenhaal ve Jessica Chastain oynayacak. Hikâye, toplumun kalanını kurtarmak için çabalayan bir grubu anlatıyor.

Hikâyesi bir film için mükemmel olsa da, geçmişte ne yazık ki kötü yapımlar görmüştük. Fazla geçmişe gitmeye gerek yok aslında. Daha bu sene çıkan Tomb Raider ve Rampage, ne yazık ki beklenen etkiyi veremedi. Rampage, konseptinin aslında ne kadar saçma olduğu kabul edildi. Tomb Raider ise gişe rekoru kıramadı. Daha geçmişe gittiğimizde ise Mortal Kombat, Street Fighter, Super Mario Bros. gibi kötü uyarlamalar var. Peki David Leitch, şeytanın bacağını kırıp başarılı bir uyarlamayla izleyici karşısına geçecek mi? Biraz umut var gibi.

Ne olursa olsun, beklemeye değecek. Ünlü yönetmen, şu sıralar biraz daha meşgul. Kısa bir süre önce Dwayne “The Rock” Johnson ve Jason Statham’ın oynadığı Hızlı ve Öfkeli spin-off’u olan “Hobbs & Shaw” ı yönettiği duyuruldu. Bir sonraki filmi Deadpool 2, 18 Mayıs’ta vizyona girecek.

Deadpool 2’nin Yönetmeni, The Division’ın Filmini Yönetecek
Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı