HABER

Dark Souls Yayıncısının Yeni RPG Oyunu “Code Vein” Duyuruldu

Dark Souls yapımcılarından yeni bir RPG oyunu duyuruldu ancak hangi platform için piyasaya sürüleceğinden bahsedilmedi.

Dark Souls serisi ile RPG dünyasının yıldızı olan Bandai Namco Entertainment şirketinin yeni oyunu Japon gazetesi Famitsu’nun son sayısında (Gematsu tarafından İngilizce’ye çevirildi)  duyuruldu. Oyunun yapım ekibinde ise God Eater isimli şirketi var ve oyunun tipi: Zindan Arama Türü ve Sert Aksiyon RPG olarak tanımlandı.

Oyun, yakın gelecekteki kıyamet sonrasını temel alıyor. Oyunda oyuncular Revenant isimli rolü üstlenirler. Bunlar geçmişteki anılarını kaybetmiş ve şimdi ise Vein adlı bir toplumun parçası olarak yaşayan süper güçlü vampirlerdir. Revenant’ın kana ihtiyacı var bir “Kayıp”a dönüşmemek için!

Oyun içerisinde keşife çıktığınızda, “Dost sistemi” vasıtasıyla Al kontrolündeki bir arkadaşıda yanınıza alıp çeşitli kılıç ve diğer yakın dövüş silahlarıyla savaşa girebilirsiniz.

Tam oyun henüz çıkmış durumda değil, çünkü Famitsu haberine göre şu an oyunun yalnızca %30’luk bir kısmı tamamlanmış ve 2018 yılına kadar çıkışı beklenmiyor. Ayrıca, Unreal Engine 4 oyun motoru ile geliştirilen Code Vein çıkışını gerçekleştirdiğinde hangi platformda oynanabilir olacağıda duyurulmuş değil.

Son olarak, Code Vein ile ilgili daha fazla bilgi gelmeye devam edecek ve Bandai Namco oyunu 20 Nisan tarihinde ayrıntılı şekilde duyurması bekleniyor.

CODE VEIN İLE İLGİLİ YENİ HABERLERİ GÜNCEL TAKİP ETMEK İSTİYORSANIZ MUTLAKA SİTEMİZİ TAKİP EDİN!

Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı