HABER

Dark Souls Trilogy Kutusu Japonya’da Duyuruldu

Dark Souls Üçlemesi Paketi, Dark Souls 2: Scholar of the First Sin, Dark Souls 3: The Fire Fades Edition ve Dark Souls Remastered’ı da barındırıyor.

Dark Souls serisinin efsanevi ilk oyununun Remastered sürümü PlayStation 4, Xbox One, PC için yolda ve Nintendo Direct etkinliğinde öğrendiğimiz üzere Nintendo Switch için de geliyor. Ancak, Japonya’daki PlayStation 4 oyuncuları için sabırsızlıkla bekledikleri yalnızca Remastered değil, oldukça şık görünümlü Dark Souls paketi de piyasaya sürülüyor.

Dark Souls Üçlemesi (Trilogy) kutusu olarak adlandırılan paket Dark Souls Remastered’ı, Dark Souls 2: Scholar of the First Sin’i ve Dark Souls 3: The Fire Fades Edition’ı içeriyor. Ayrıca, oyunların her biri kendi sahip olduğu ses listesini (soundtrack), şovalye ve şenlik ateşi (bonfire) kitapçıklarını, bir ansiklopedi ve benzersiz bir sanat seti ile geliyor. Daha detaylı bilgi için aşağıdaki görsele göz atabilirsiniz. Bunlara ek olarak, bu paket tam tamına 450 dolar fiyat etiketiyle birlikte 24 Mayıs tarihinde piyasaya Japonya’da sürülecek. Şu an için yalnızca Japonya açıklandı ve tahmin ediyoruz ki Sony gücünü kullanarak diğer ülkeler için de piyasaya sürecektir.

Son olarak, 25 Mayıs 2017 tarihinde piyasaya sürülecek olan Dark Souls’un Remastered versiyonu PlayStation 4 Pro, Xbox One X ve PC’de yükseltilmiş 4K çözünürlük ve 60 kare hızı desteği ile sunulacak. Ayrıca, Nintendo Switch sürümünü satın alanlar ise konsollarını bir TV’ye bağladıkları zaman 1080p çözünürlük ve 30 kare hızında oyunu oynayacaklar. Buna ek olarak, oyun altı oyuncuya kadar çok oyunculu desteği sunacak.

Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı