HABER

Dark Souls Remastered PC, Xbox One ile PS4 için 4K ve 60FPS Desteği ile Geliyor

Dark Souls hayranları PS4 Pro ve Xbox One X konsollarında 4K çözünürlüğün ve 60FPS’in tadını çıkaracaklar!

Dark Souls Remastered’ın Nintendo Switch‘e geleceğini biraz önce siz değerli takipçilerimiz için duyurmuştuk. Ancak, yeni gelen bilgilere göre Remastered yalnızca Nintendo Switch’e değil, 4K çözünürlük ve 60 kare hızı desteği ile PC, Xbox One ve PlayStation 4 için de geliyor.

Dark Souls serisinin efsanevi ilk oyununun tekrar geliştirilmiş versiyonu ile ilgili gelen söylentilerin ardından bu sabah Nintendo ve Bandai Namco, Dark Souls Remastered’ın Nintendo Switch’e geleceğini anlık olarak duyurdu.

Yeni gelen bilgilere göre oyunun yayıncısı Dark Souls Remastered’ın PC, PlayStation 4 ve Xbox One için de geleceğini doğruladı. Nintendo Switch için çıkış tarihi olan 25 Mayıs gününde Remastered, PlayStation 4 Pro ve Xbox One X destekli olarak piyasadaki yerini alacak.

Dark Souls Remastered yalnızca PlayStation 4, Xbox One X ve PC için yükseltilmiş bir 4K çözünürlük ve 60 kare hızını destekleyecek. Switch sürümünde ise ne yazık ki oyun 1080p çözünürlük ve 30 kare hızını destekleyecek. Tabii ki bu çözünürlük ve kare hızı değerleri oyun konsolunun elle taşınabilir versiyonu için verilmedi, yani bu demek oluyor ki elle taşınabilir duruma geçtiğiniz zaman bu çözünürlük değerleri değişebilir.

Remastered’ın piyasaya sürüleceği her sürüm Artorios of the Abyss DLC paketini barındıracak ve altı oyuncuya kadar çok oyunculu ve kooperatif (co-op) desteğinin sunulduğu adanmış (dedicated) sunucuları barındıracak.

Oyunla ilgili ortaya sunulan ilk bilgiler bu şekilde ve bu bilgilerin dışında herhangi bir teknik ayrıntı mevcut değil. Ayrıca, oyun içi görüntü barındırmayan ancak PlayStation 4, Xbox One, PC ve Nintendo Switch’e geleceğini doğrulayan bir duyuru fragmanı mevcut, bu fragmanı yukarıdan izleyebilirsiniz.

Son olarak, kısaca tüm bilgileri toparlayacak olursak; Dark Souls Remastered, 25 Mayıs 2018 tarihinde PC, Xbox One, PlayStation 4 ve Nintendo Switch için piyasadaki yerini alacak.

Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı