Dizi & Film

Danai Gurira, The Walking Dead’ten Ayrılıyor

The Walking Dead, büyük bir değişiklik yaşıyor. Dizinin başrolü Andrew Lincoln ile yardımcı oyuncu Lauren Cohan’den sonra bir karakter daha diziye veda ediyor.

Diziye veda edecek olan karakter Sezon 3’te karşımıza çıkan Michonne. Karakteri canlandıran Danai Gurira, 10. sezonda birkaç bölümde oynayıp ayrılacak. Lincoln, yapılmakta olan The Walking Dead filminde başrolde oynayacak. Gurira’nın da bu filmde yer alacağı açıklandı.

Ünlü oyuncu, zorlukla geçen zombi dünyasından sonra geçen sene Marvel Sinematik Evreni’nde geçen Black Panther ve Avengers: Infinity War’da yer aldı. Avengers: Endgame’de ve teorik olarak gelecekteki Marvel filmlerinde tekrar Okoye rolünü üstlenecek.

Dizinin birkaç ana yüzünden biri olan Gurira’nın gidişi büyük kayıp olacak. Dizi Lincoln ve Cohan’ı yitirdikten sonra yakın zamanda Carl’ı (Chandler Riggs) ve Morgan’ı (Lennie James) kaybetti. Michonne’un çocukları Judith (Cailey Fleming) ve RJ (Antony Azor) ile neler olacağı henüz bilinmemekte.

Bu haber hayranları üzse de, Michonne birkaç bölüm daha dizide yer alacak. The Walking Dead Sezon 9’un yarısının prömiyeri yarın yayınlanacak.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu Hafta En Çok Okunanlar

To Top