HABER

Crusader Kings II, Steam’de Ücretsiz Oldu

Tarihin küçük bir kısmını kendiniz yazın. 

Beğenilen strateji oyunu Crusader Kings II, şimdi Steam’de kısa süreliğine ücretsiz oldu. Bu kampanya, hafta sonu ücretsiz oynama kapsamına girmiyor. Çünkü oyunu indirdiğinizde sonsuza kadar kütüphanede kalacak. Ne zaman biteceği ise yazmıyor, bu yüzden hemen ekleseniz iyi olur.

2012 yılında piyasaya çıkan Crusader Kings II‘yi artık sonsuza dek oynayabilirsiniz. Oyunda, Orta Çağ’da bir Avrupa krallığından sorumlusunuz ve gücünüzü istediğiniz şekilde genişletmeniz gerekiyor. Savaş taktikleri, diplomasi, şema veya her üçünün bir kombinasyonunu kullanarak konumunuzu genişletebilirsiniz.

Oyundaki her devletin avantajları ve dezavantajları bulunuyor. Özellikle aile üyelerine dikkat etmek gerekiyor. Çok kuşaklı olması önemli bir mesele. Bir lider tahttan ayrıldığında varisini kontrol altına almak gerekir. Eğer strateji ve tarihsel oyunlara ilgi duyuyorsanız zamanınızı Crusader Kings II oynayarak harcayabilirsiniz.

Yıllar boyunca birçok genişleme çıktı. Ne yazık ki bunlar ücretsiz kampanyaya dahil değiller. Eğer derin şekilde araştırırsanız Game of Thrones modlarıyla karşılaşabilirsiniz.

Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı