Dizi & Film

Crunchyroll, Üçüncü Yıllık Anime Ödüllerini Duyurdu

Yıllık Anime Ödülleri, önümüzdeki sene başlıyor.

Crunchyroll, Yıllık Anime Ödülleri’nin üçüncüsünün düzenleneceğini duyurdu. 2018 Sonbahar anime dizileri sona erdikten sonra 2019 yılına kadar ödül töreni gerçekleşmeyecek. Kategorilerin tam listesi ve adaylar bu ayın ortasında açıklanacak ve oylama 11 Ocak 2019’da başlayıp 18 Ocak’ta sona erecek. Kazananlar ise 16 Şubat 2019’da açıklanacak.

Popüler anime dizisi My Hero Academia, ikinci Yıllık Anime Ödülleri’nde En İyi Animasyon, En İyi Açılış, En İyi Aksiyon, En İyi Çocuk, En İyi Kız, Yılın Kahramanı ve Yılın Kötü Adamı kategorilerinde ödülleri topladı. Ancak anime dizisi, Yılın Anime büyük ödülünü Made in Abyss’e kaptırmıştı. En İyi Film ödülünü Your Name, En İyi CGI ödülünü Land of the Lustrous, Yılın Manga ödülünü de My Lesbian Experience with Loneliness kazanmıştı.

İzleyecek anime serisi arıyorsanız Netflix, Crunchyroll, Funimation, Hidive ve Amazon platformlarına göz atabilirsiniz. Netflix’te yayınlanmaya başlayan ve bu ay gelecek olan anime serisi listemize buraya tıklayarak gidebilirsiniz. Ayrıca Bloom Into You ve Zombie Land Saga’yı listenize eklemeyi unutmayın.

Crunchyroll, Üçüncü Yıllık Anime Ödüllerini Duyurdu
Comments

Bu Hafta En Çok Okunanlar

To Top