HABER

Conan Exiles’ın Xbox One Sürümü ve Genişleme Paketi Yakında Çıkacak

Yeni genişleme paketi, oyundaki mevsimi kışa çevirecek.

Çıktığı zaman ilgi gören Conan Exiles oyunu, 16 Ağustos’ta Xbox One’da Oyun Önizleme programına gelecek. Oyunun ilk genişlemesi olan The Frozen North, önce PC’de daha sonra Xbox One’da ücretsiz olarak çıkacak.

Geliştirici Funcom, Conan Exiles’ın erken erişim döneminin ikinci aşamasına girdiğini ve oyunu tamamen yenilediklerini söyledi. Oyundaki mücadele sistemi, hafif ve ağır saldırıları desteklerken bununla beraber yağmalama sistemi de eklendi. Aşağıda bulunan videodan oyuna eklenen sistemlerin nasıl işlediğini görebilirsiniz.

16 Ağustos’ta Xbox One’a gelecek olan Oyun Önizlemesi, PC’deki Conan Exiles gibi tamamlanmamış versiyonu olacak. Oyunun bitmiş hali, PC ve Xbox One’ın yanı sıra 2018’in birinci çeyreğinde PlayStation 4’e de gelecek.

Oyunun Yaratıcı Yönetmeni Joel Bylos, yaptığı açıklamada; ”Erken Erişimde yaptığı işlerden dolayı ekibimle çok gurur duyuyorum. Hataları düzeltmek ve özellikleri iyileştirmek için çok sıkı çalışıyorlar. Oyuna kuşatma savaşı, tırmanma ve zindan gibi pek çok yeni içeriği eklediler. ” dedi.

Ayrıca Funcom, E3 2017’de Conan Exiles’ın Xbox One X için güncelleme alacağını duyurmuştu. Xbox One X, Kasım ayında piyasaya çıkacağına göre o zamana kadar beklemek zorundalar.

Oyun, bu yılın başlarında Steam’de Erken Erişim olarak piyasaya çıktı ve ilk haftasında 320.000 kopya sattı. Bu da oyunun gelişim masraflarını giderebilmek için iyi bir rakam.

Şu an Conan Exiles’ı Steam‘de 55 TL fiyatla satın alıp oynayabilirsiniz.  İyi oyunlar!

Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı