Haberler

Çok İstenen PS4 ID Değiştirme Özelliği Geliyor

İlk değiştirme ücretsiz.

PS4 kullanıcılarının çok istedikleri ID değiştirme özelliği Kuzey Amerika’da kullanıma açıldı. Avrupa’daki kullanıcılar ise yarından itibaren özelliği kullanabilecekler.

Çevrimiçi ID’nizi PS4’ün yanı sıra web tarayıcısı aracılığıyla da değiştirebileceksiniz. Kimlik değiştirme yalnızca PS4 ve web tarayıcısı üzerinden yapılabilir. Bu yüzden PS3 ve PS Vita kullanıcıları özellikten yararlanamıyor. İlk değiştirme ücretsizdir, ancak daha sonra tekrar değiştirmek isteyen PS Plus abonelerinin 10 dolar ödemesi gerekecek.

Kimliğinizi kaç kere değiştirebileceğinize dair herhangi bir açıklama yok. Eski kimliğinizi kullanmak için PlayStation desteğine başvurabilirsiniz. Arkadaşlarınızın değişikliği farketmesi için eski kimliğinizi profilinizde 30 gün görüntüleyebilirsiniz.

Alt hesapların çevrimiçi kimlilerini değiştiremezsiniz. Tüm PS4 oyunları kimlik değişikliğini desteklemiyor. 1 Nisan 2018 veya sonrasında yayınlanan oyunlarda yeni kimliğiniz görünecektir. PlayStation web sitesinde kimlik değişikliğini destekleyen oyunların listesi bulunuyor.

PS Plus aboneleri bu ay, PS4’te Conan Exiles ve The Surge oyunlarını ücretsiz indirebilirler. Bu ayın sonunda orijinal fiyatlarına dönecekler.

Çok İstenen PS4 ID Değiştirme Özelliği Geliyor
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu Hafta En Çok Okunanlar

To Top