HABER

Cities: Skylines’ın Sonraki Genişlemesi Önümüzdeki Ay Geliyor

Turistlerinizin eğlenmesi için bir tema parkı inşa edebilirsiniz.

Mayıs ayında turistler şehrinizi gezmek isteyecek. Bu yüzden bir tema parkı inşa etmelisiniz. Sonraki Parklife genişlemesi, mayıs ayında PC ve Mac için geliyor. Paradox Interactive, şehrinizi turizm girişimleriyle süslemeniz için bu özelliği sunuyor.

Parklife genişlemesi ile park bölgesi inşa edebilir, daha sonra yeni binalar, eğlence parkları, doğa rezervleri ve hayvanat bahçeleri kurabilirsiniz. Araç seti de oldukça esnek olacak. Yürüyüş yolları oluşturabilir, bilet fiyatlarını ayarlayabilirsiniz. Ayrıca park bakım hizmetleriyle işlerinizi yaratmanızı ve gezi turları düzenlemenizi sağlıyor.

Parklife, hareketli turistik cazibeyi yönetecek üç yeni şehir politikası ve sekiz yeni park poliçesi ekleyecek. Ayrıca beş yeni harita gelecek.

Parklife genişlemesi, Steam’de indirime girdi. Şimdi  % 10 indirimden yararlanarak 25 TL yerine 22,50 TL ödeyerek ön sipariş verebilirsiniz. Genişlemenin yanı sıra Paradox, yeni bir turizm paneli, mod özellikleri gibi şeyler getirecek olan ücretsiz güncellemeyi yayınlayacak. Güncelleme sadece PC için duyuruldu. Oyunun Xbox One sürümü, sadece bu ay Xbox Game Pass aboneliği hizmetine sunuldu.

Cities: Skylines’ın Sonraki Genişlemesi Önümüzdeki Ay Geliyor
Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı