HABER

Cities Skylines: Mass Transit Çıkış Tarihi Açıklandı

Artık trafik sıkıntısı kalmayacak!

Trafiğin neden yoğun olduğunu veya şehir sakinlerinin neden eve geç döndüğünü artık düşünme. Cities Skylines’ın sonraki DLC paketi Mass Transit’in çıkış tarihi açıklandı.

Genişleme paketi keşif balonları, monoray, teleferik ve daha iyi feribot seferleri gibi pek çok toplu taşıma seçeneği getirerek trafik sorununu sona erdirmeyi amaçlıyor. Bunların hepsi yollardaki yoğunluğu azaltarak şehir sakinlerinin zamanında eve varmasını sağlayacak.

Oyunda metro hattını aynı durağa bağlamak yerine çeşitli araçlarla birlikte insanların farklı ulaşım türleri arasında kolayca seyahat etmesini sağlayacak olan hizmet binaları da eklendi. Oyuncular, keşif balonları gibi araçları hizmet binalarına bağlayarak trafik akışını pürüzsüz hale getirecek. Ayrıca DLC’de yeni senaryolar, yol türleri ve yer işaretleri de bulunuyor.

Genellikle bu DLC’ler büyük bir yama ile birlikte gelir; oyunda hem DLC’yi satın alanlara hem de olmayanlara yeni özellikler ve gelişmeler getirir. Bu gelişmelerin ne olacağını merakla bekliyoruz.

Cities Skylines: Mass Transit , 18 Nisan’dan itibaren satışa sunulacak.

Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı