HABER

CD Projekt Red: ”Geralt Bir Neşter Gibi”

Bandai Namco’nun dövüş oyunundaki Geralt’a daha yakından bakın.

The Witcher’ın Rivialı Geralt’ı SoulCalibur VI’da oynanabilir karakter olacak. Hatta yakın zamanda Geralt’ın gelişine özel PS4 ve Xbox One kapak görselleri paylaşılmıştı. Geralt, bu kez başka bir oyunda Witcher olmadan canavar avcısı olarak karşımıza çıkacak. Yukarıda bulunan videoda CD Projekt Red ekibi, SoulCalibur VI’daki Geralt hakkında görüşlerini paylaştı.

Borys Pugacz Muraszkiewicz, ”Geralt’ın kavgası hassas bir şeydir. O, kavgacı bir tip değildir. Savaşırken bir neşter gibidir.” dedi. Diğer geliştiriciler, Geralt’ın bir dövüş oyunundaki hareketlerini nasıl yeniden ele aldıklarını anlatıyorlar. Ekip, Geralt’ın SoulCalibur VI’da uyumu yakalaması için çabalıyorlar.

Polonya stüdyosu Geralt’ın karakter modeli, animasyonları ve silahları için orijinal The Witcher 3: Wild hunt varlıklarını paylaştı. Bunun amacı ise karakterin sadakatle temsil edildiğinden emin olma çabası olarak yorumlanabilir.

SoulCalibur VI’ya geleceği doğrulanan diğer karakterler arasında Ivy, Zasalamel, Kilik, Xianghua, Nightmare ve yeni eklenen Groh var. Oyunun çıkış tarihi henüz açıklanmadı ancak bu sene PC, Playstation 4 ve Xbox One’a geleceğini biliyoruz.

Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı