Haberler

Cassie Cage, Mortal Kombat 11’e Katıldı

NetherRealm, Mortal Kombat 11’e eklenen yeni dövüşçüyü açıkladı. İlk Mortal Kombat X’te görülen Cassie Cage, bir videoyla duyuruldu. Bu videoyla dövüşçünün hamleleri daha ayrıntılı sunuluyor. 13:41’den itibaren izleyebilirsiniz.

Karşınızda Sonya Blade ve Johnny Cage’in kızları Cassie Cage. Annesi gibi ateşli silahlardan ve teknolojiden faydalanıyor. Babası gibi insanüstü yeteneklerini de sergiliyor. Videoda, Mortal Kombat X dövüşçüleri Erron Black ve Jacqui Briggs yer alıyor. Kronika, Raiden’ın yaptığı çatlaklıkları düzeltmek için çabalıyor. Bu çabası birden fazla gerçeğin bir araya gelmesine neden oluyor. Farklı zaman dilimlerindeki karakterler bir arada görünüyor.

Mortal Kombat 11, 23 Nisan’da PC, PS4, Xbox One ve Nintendo Switch platformlarına çıkış yapacak. Çıkışından önce 15-17 Mart tarihleri arasında çevrimiçi stres testine açılacak. Bu test yalnızda ABD’de yapılacak ve PS4 ile Xbox One konsollarında gerçekleştirilecek. Daha sonra beta gelecek. Betası da 28-31 Mart arasında gerçekleşecek. Betaya girebilmeniz için oyunu ön siparişle almanız gerek. Beta yalnızca PS4 ve Xbox One’da yapılacak. Oyunu ön siparişle alırsanız, oynanabilir karakter Shao Kahn’a erişme hakkı kazanırsınız.

Comments

Bu Hafta En Çok Okunanlar

To Top