HABER

Call of Duty: WWII’nin The Resistance DLC Paketi PC ve Xbox One için Çıktı

Nihayet Direniş temalı DLC paketine PC ve Xbox One oyuncuları erişebilecek!

Call of Duty: WWII’nin ilk DLC paketi The Resistance (Direniş) nihayet PlayStation 4’ün ardından Xbox One ve PC için de çıkışını gerçekleştirdi.

PlayStation 4 sahipleri, Call of Duty: WWII’nin ilk DLC paketine 30 Ocak yani geçtiğimiz ayın başında erişim sağlayabildiler.

The Resistance, yeni çok oyunculu haritalar ve bir yeni Zombi bölümünü oyuna eklemektedir. Haritalardan birisi Modern Warfare 3’ün Resistance isimli haritasının tekrar elden geçirilmiş hali olarak karşımıza çıkıyor; Occupation, diğer iki harita ise Direniş teması ile geliştirilmiş yepyeni haritalar; Anthropoid ve Valkyrie.

Ayrıca, Operation Intercept isimli yeni bir Savaş Modu görevi de oyuna eklenmektedir. Görev, Fransa‘nın Saint-Lô bölgesinin dışında, Direniş savaşçılarını trenle nakletmek için bir kentsel kurtarma operasyonunu ortaya koymaktadır. Müttefikler’in (Allied) ilk amacı ise savaşçıları serbest bırakmak ve ardından önemli iletişim ekipmanlarının tahrip etmek, tüm bunların ardından da treni durdurmakla görevlerini sonlandırıyorlar.

Son olarak,The Resistance DLC paketini Call of Duty: WWII’nin sezon geçişine (season pass) sahip oyuncular zaten ücretsiz olarak elde edecekler ancak, sadece bu DLC paketine sahip olmak istiyorsanız Xbox One konsolunuz için 57,00 ₺ fiyat etiketiyle satın alabilirsiniz. Buna ek olarak, PC için şu an Steam üzerinden DLC paketinin yalın satışı mevcut değil ancak yakın zamanda ekleneceği resmi web site üzerinde belirtilmekte.

Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı