HABER

Call of Duty: WW2’nin Yeni War Mode Haritası “Dogfighting” Ekleyecek

Bir uçak pilotu olarak düşmanların başına bomba yağdıracaksınız!

Call of Duty: WW2’nin ikinci DLC paketi, üç çok oyunculu harita, yeni bir War modu haritası ve yeni bir Zombies senaryosunu çok yakında oyuna ekleyecek. War modunun yeni haritası, oyunun asimetrik, sahne tabanlı rekabet modu olarak yer alıyor ve bu harita, yepyeni bir mekaniği yani dogfight’ı oyuna ekliyor.

Bu yeni mekanik, Call of Duty: WW2’de ilk defa bir uçağa pilotluk yapmanıza ve gökyüzündeki diğer oyuncularla savaşmanıza olanak sağlıyor. Operation Husky olarak isimlendirilen War Mode haritası, Allied ekibinin Sicilya’da bir Axis pozisyonuna saldırmasını konu alacak. Bu yeni modun hikayesi, gerçek hayattaki Husky Operasyonu’ndan esinlenildi ve Müttefik (Allies) ekibinin Mussolini’nin kuvvetlerinin kontrolü altındaki Sicilya’yı ele almasını konu alıyor.

Operasyonun sunacağı ilk görev, istihbarat almaktır ve Müttefiklerin saldırıları için sınırlı sayıda Molotof Kokteyli verecek. Ardından, Axis pozisyonuna saldırırken, bilgiyi iletmek için bir radyo istasyonunu ele geçirmek zorundasınız. Son olarak, eğer Müttefikler başarılı olursa, üçüncü aşama olarak tüm oyuncular savaş uçaklarına yerleştirilecek. Müttefikler ise bu noktada, bombardıman uçaklarını savunmalılar ve Axis pozisyonundaki düşman birlikleri de bu uçakları düşürmekle yükümlü.

Son olarak, The War Machine isimli ikinci DLC paketi, PlayStation 4 için 10 Nisan’da piyasadaki yerini alırken, diğer platformlar için bir ay sonra piyasadaki yerini alacak.

Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı