HABER

Call of Duty: WW2’nin The War Machine DLC Detayları

“The War Machine” DLC’si gelecek ay PS4 için geliyor.

Activision, Call of Duty: WW2’nin ikinci DLC genişlemesini detaylandırdı ve çok yakında bazı oyuncular bu pakete erişebilecek. The War Machine paketi, PlayStation 4 oyuncuları için 10 Nisan’da piyasaya sürülecek ve oyuna yeni haritalar, bir War modu görevi ve çok oyuncu karakterlerine yeni içerikler ekliyor.

Diğer Call of Duty DLC paketlerinde olduğu gibi The War Machine da, oyuna üç yeni çok oyunculu harita ekleyecek: Egypt, Dunkirk ve V2. Egypt haritası, ilk kez Call of Duty serisi oyuncularını bir ülke topraklarına götürüyor ve Büyük Piramitler ile diğer alışılagelmiş Mısır topraklarının üzerinde mücadele edecekler. Dunkirk ise oyuncuları Fransız sahil kentine oyuncuları atacak ve dar iç mekanlar tarafından kuşatılmış büyük, açık ve tehlikeli bir plaj alanında mücadele edeceksiniz. Son olarak V2 haritası da, Almanya topraklarında bulunan roket test alanında “ultra hızlı ve tempolu” bir harita olarak karşımıza çıkıyor.

Tüm bunlara ek olarak, The War Machine DLC genişlemesi oyuna, Husky Operasyonu isimli yeni bir War modu görevi ekliyor. Bu harita, özellikle de Modern Warfare Remastered geliştiricisi olarak tanıdığımız Raven Software ile birlikte geliştirildi ve oyuncular Alman hedeflerinin bulunduğu bölgeye sızarak istihbarat toplamaya çalışacaklar. Aynı zamanda oyuna hava muharabesini de ekliyor; sahip olduğunuz intel’leri HQ’ya gönderdikten sonra, alanı temizlemeleri için müttefik bombardımancılardan yardım isteyebileceksiniz.

The War Machine paketi ayrıca oyuna bir de bölüm ekliyor, The Shadowed Throne isimli Nazi Zombies modu oyuna eklenecek. Bu bölüm, “Barbarossa hikayesini baştan aşağı yepyeni bir seviyeye taşıyor.” Activision’ın kısa tanıtımına göre; “Berlin yanıyor ve Doktor Straub’un korkunç ordusu cehenneme dönmüş bölgede Müttefik işgalcilerin şehrini temizliyor.”

Son olarak, Sony ile Activision arasındaki zaman konusundaki anlaşması nedeniyle, The War Machine paketi, Xbox One ve PC’den bir ay önce PlayStation 4 için piyasadaki yerini alacak. Eğer, oyunun sezon geçişine (season pass) sahipseniz, bu DLC’ye ücretsiz olarak erişim sağlayabileceksiniz. Ancak, yalnızca bu paketi satın almak isterseniz 14,99 € / 56,99 ₺ bir ücretle elde edebilirsiniz.

Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı