HABER

Call of Duty: WW2’nin PC için Ön Yüklemesi Başladı

Ön yükleme sırasında toplamda 59.1 GB dosya indireceğiz.

Orijinal haberimizden kısa bir süre sonra Steam kütüphanesinde Call of Duty: WW2’den sonra Call of Duty: WW2 Multiplayer isimli ikinci bir oyun gibi bir sekme ile karşı karşıya kaldık. Yani bu demek oluyor ki Call of Duty: WW2 tek parça ön yüklemeye başladıktan kısa bir süre sonra oyunun yalnızca Multiplayer’ının barındırıldığı yeni bir kısım kütüphaneye eklendi.

Hâl böyle olunca ön yüklemeye başlattığımız Call of Duty: WW2’nin 35.7 GB dosya boyutu Multiplayer’ı da ön yüklemeye başlattıktan sonra değişti ve 22.8 GB oldu. Multiplayer’ın dosya boyutu ise 36.3 GB olarak gözüktü. Bu durumda toplamda 59.1 GB dosya çekeceğimiz ortaya çıktı.

Orijinal Haber:

Dün siz değerli takipçilerimiz için resmi olarak kesinleşmiş sistem gereksinimlerini ve PC için ihtiyaç duyulan depolama alanını paylaşmıştık. Bugün ise ön yükleme başladı ve indireceğimiz dosyanın boyutu belli oldu.

Artık Steam Üzerinde Arkadaşlarınıza Para Gönderebilirsiniz[

Bugünden itibaren 35.7 GB boyutundaki dosyayı bilgisayarınıza indirebilir ve 3 Kasım tarihinde oyun erişime açıldığı anda eğlenceye tanık olabilirsiniz.

Tabii ki bu dosya boyutu sıkıştırılmış dosyayı temsil ediyor, zira Steam üzerinden ön yüklemeye başlatırken oyunun kurulum sırasında Gerekli Depolama Alanı için 76.13 GB talep ediliyor. Yani bu demek oluyor ki 35.7 GB dosya indirdikten sonra sıkıştırılmış bu dosyalar kurulacak ve bilgisayarınızda 76.13 GB yer kaplayacak.

En Pahalı 10 Counter-Strike: Global Offensive Silahı

Son olarak, Call of Duty: WW2’nin Standart PC sürümü şu anda 209 TL‘ye satılırken, PC Dijital Deluxe sürümü 349 TL fiyat etiketiyle satılıyor. Ayrıca, ön sipariş vererek Çok Oyuncu Geliştirmesi (Silah Kilit Açımı + 2XP)Zombies Kamuflajı ve Divisions Paketi bonuslarını kazanabilirsiniz. Daha fazla detay için Call of Duty: WW2’nin Steam sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı