HABER

Call of Duty: WW2’de Otomatik Can Doldurma Olmayabilir

Call of Duty serisinin ilk oyunu Call of Duty: Classic ve genişleme paketi olan Call of Duty: United Offensive ile devam eden can paketi toplama özelliği yeni oyunla birlikte tekrar karşımıza çıkabilir.

Biliyorsunuz ki Call of Duty 2’den sonra tüm serinin içerisinde otomatik can dolumu söz konusuydu ancak şimdi ise yeni oyunda bu özelliği çıkarıp köklerine dönmeye hazırlanıyor. Ayrıca, can paketi bulana kadar canınızın yenilenmesi bile mümkün olmayacak.

Sağlık sistemi uzun süredir konuşulmuyor ancak Call of Duty: WW2 ile birlikte artık mermi süngeri olmayacağız gibi gözüküyor;

“Her mermi için endişelenmeniz gerekiyor” ile sözlerine başlayan Sledgehammer kurucularından Glen Schofield, Polygon’a yaptığı açıklamada şu sözlere yer verdi; “Bir süper kahraman değilsiniz. Gerçek savaş alanında yedi mermi alarak ayakta duramazsınız. Bu yüzden yeni bir özellik sunacağız ve bu farklı oyun türünü yaratmak gerçekten bir meydan okuma olacak.”

Şimdi, bu sağlık sistemi senaryo, çok oyunculu ya da zombi için topluca mı yoksa sadece bir tanesi için mi gelecek tam bir bilgi yok, ancak her iki durumda da Sledgehammer Games yeni oyunuyla köklerine gerçekten dönmek istediğini açık ve net ortaya koyuyor.

Son olarak, Call of Duty: WW2 için ilk detayların sunulduğu canlı yayın gerçekleşti ve sizler için bir başlık altında yayınlanan resimleri, fragmanı, çok oyunculu modu, zombi modu ve senaryosu hakkında bilgileri topladık o konuya buradan ulaşabilirsiniz.

GÜNCEL OYUN HABERLER İÇİN SİTEMİZİ TAKİP EDİN!

 

Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı