HABER

Call of Duty: WW2 – The War Machine DLC Fragmanı

Mısır toprakları, yeni zombi bölümü ve daha fazlası…

Activision, Call of Duty: WW2’nin ikinci indirilebilir içeriği olan The War Machine için yeni bir fragman yayınladı. Yeni fragman, yeni bir War Mode misyonu ve Nazi Zombies modunda yer alacak yeni bir bölümle birlikte, yeni çok oyunculu haritaları güzel bir sinematik ile sunuyor.

The War Machine, oyuna Dunkirk, V2 ve Egypt isimli üç yeni çok oyunculu haritayı ekliyor. Egypt haritası, Büyük Piramitler gibi simge yapıları içinde bulunduran Mısır ülkesini temel almış bir harita. Dunkirk, bazı dar iç mekanlar ile süslenirken, V2 ise gizli bir roket deneme alanı ile oyunculara geniş bir açık alan mücadelesi sunuyor. War Mode’a eklenecek olan misyon yani Operation Husky, oyuna hava bombardımanları ekliyor. Ayrıca, Nazi Zombies’e de Shadowed Throne bölümü ekleniyor. Shadowed Throne, Doktor Straub’un ordusunun Berlin2i temizlemeye çalıştığı – büyük ihtimalle zombilerden – mücadelesini konu alıyor. Kısacası, fragman içerisinde bunların hepsine yer verilmiş ve izlenebilir durumda, videoyu yukarıdan izleyebilirsiniz.

Son olarak, The War Machine, PlayStation 4 için 10 Nisan’da piyasaya sürülecek. Diğer platformlara ise gelecek ay çıkmış olacak. Bu gecikmenin sebebi ise Sony ile Activision arasındaki zamana özel ayrıcalık anlaşması. Ayrıca, War Machine’ı yalın bir şekilde satın alabilirken, season pass sahipleri ücretsiz olarak bu paketi elde edecekler.

Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı