HABER

Call of Duty: WW2 için Season Pass, Pro Edition, BETA ve Daha Fazlası…

Geçtiğimiz günlerde Call of Duty: WW2 ile ilgili oldukça yoğun bir sızıntı haber trafiği vardı. Amazon’un PS4’e DLC paketlerinin 30 gün önce geleceğini bildirmesi, çıkış tarihi, çok oyunculu ve senaryo modu ile ilgili bilgilerden sonra şimdide yeni bir haber daha ortaya çıktı.

Yeni sızdırılan bilgilere göre PS4 için özel içerik ve sezon geçişi (season pass)  barındıran bir PRO Edition paketinin olduğu ortaya çıktı. Aslında sezon geçişi (season pass) zaten alışılagelmiş ve her oyunun artık sahip olduğu genişleme paketi bütünü olduğundan pek heyecanlandırmasada, Pro Edition paketi oldukça heyecan uyandırıyor. Çünkü bu Pro Edition paketinde Call of Duty: WW2 için fiziksel bir kopya, çelik bir kitap, ek bonus içeriği, sezon geçişi (season pass) ve ön sipariş veren PS4 kullanıcılarına özel Beta sunuluyor olması gerçekten harika bir imkan.

Son olarak, beta minimum üç gün sürmesi planlanıyor.

[jaw_gallery gallery=”3142,3145,” lightbox=”1″ ] [jaw_clear]

26 Nisan Çarşamba 20:00’da gerçekleşecek, Call of Duty: WW2 ayrıntılarının sunulduğu canlı yayını www.callofduty.com üzerinden takip edebilir dilerseniz Türkçe olarak ayrıntıları sitemizde anlık olarak takip edebilirsiniz.

Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı