HABER

Call of Duty: WW2 Co-Op, Multiplayer, Campaign ve Beta Detaylarıyla İlgili Sızıntı Haberler

Dün, yapımcı koltuğundaki Sledgehammer Games ve yayıncı şirket Activision resmi Call of Duty sitesinde Call of Duty: WW2 isimli yeni bir 2. Dünya Savaşı içerikli oyun çıkaracaklarını onaylamıştı. Ancak yeni oyun ile ilgili detayları 26 Nisan Çarşamba günü Türkiye saati ile 20:00’da www.callofduty.com adresinde sunacaklarını belirtmişlerdi.

Şimdi ise yeni çıkan sızıntıların arasında oyunun pazarlama metaryalinin bir kısmını gösteren fotoğraf yayınlandı. Bu fotoğrafta oyunun piyasaya çıkma tarihi 3 Kasım 2017 Cuma olarak görülüyor. Ayrıca paylaşılan sızıntılarda oyunun çıkışından önce bir beta süreci olacağıda açıkça onaylanmış durumda. Ayrıca, bu görselde oyun hakkında yeni bilgiler oldukça göz alıcı; Co-op, çok oyunculu ve senaryo modları yer alan oyunda ne yazık ki zombi modu şuan için gözükmüyor.

Fotoğraftaki bilgiler anlaşılabilecek en açıklayıcı şekilde çevirildi;

Call of Duty, Call of Duty: WW2 ile birlikte köklerine geri dönüyor. 2. Dünya Savaşı içeriğini yeni bir oyun ile tekrar oyun dünyasına kazandırıp nefes kesen bir oyun deneyimi yaşatmak için dönüyor. Normandiya topraklarında yer alan D-Day arazisinde, tarihin en anıtsal savaş ikonu yerlerinden Avrupa çapında savaşın. Klasik Call of Duty deneyimini yaşayın, dostluk bağları ve affedici niteliği olmayan, dünyayı zafer içine atan küresel bir güce karşı savaşın.

Koşulsuz 2. Dünya Savaşı Senaryosu: Call of Duty: WW2, zulümün eşiğindeki bir dünyada özgürlüklerini korumak için savaşan ve omuz omuza vermiş insanların tartışılmaz kardeşliğinin hikayesi anlatılıyor. Oyuncular, savaşlarla dolu yoğun bir yolculuğa çıkıyorlar. Senaryo modu, yalnızca Call of Duty’nin sunabileceği sinematik ve gerçekçi görsellere sahiptir.

Botların Altındaki Multiplayer Dünyası: Call of Duty: WW2 çok oyunculu modunda oyuncular, 2. Dünya Savaşı’nın en ikonik yerlerinin bir çoğunda alıştıkları hızlı, tempolu ve aksiyon dolu bir müsabakaya atılacaklar. Oyuncular aynı zamanda, arkadaşlarıyla ya da Call of Duty topluluklarındaki yeni oyuncularla etkileşimde bulunarak sosyalleşebilecek ve heyecan verici yeni müsabakaların tadını çıkaracaklar.

Yüksek-Oktan Co-op: Co-op modu yeni ve orjinal bir hikayeyi ortaya çıkarıyor. Arkadaşlarınızla birlikte, bu üst düzey bağımsız oyun deneyimi ile birlikte adrenalini pompalayarak heyecanlı dakikalar geçireceksiniz.

Call of Duty: WWII, 3 Kasım 2017’de Xbox One, PlayStation 4 ve PC için raflarda yerini alacak.

Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı