HABER

Call of Duty: WW2 Resmi Olarak Duyuruldu

Call of Duty: WW2 geçtiğimiz saatlerde Call of Duty resmi sitesinde yayınlanan bir bildiri ile bu yılın son çeyreğinde geleceği doğrulandı.

Mart ayının sonundan itibaren WW2 ile ilgili oldukça yoğun bir söylenti trafiği vardı. Yapımcı Sledgehammer Games bugün resmi olarak bir yazı paylaştı ve bu yıl gelecek olan yeni Call of Duty oyununu duyurdu. Bu duyurunun yanı sıra, Activision yeni oyun ile ilgili aşağıdaki görseli paylaştı ve 26 Nisan Çarşamba günü Türkiye saati ile 20:00‘da gerçekleştirilecek canlı yayın ile yeni oyunun ayrıntıları sunulacak.

Canlı yayında “oyunla ilgili detaylar” sunulacağını ve hayranlar için “Call of Duty: WWII’ye İlk Bakış” izletileceği daha sonra ise “oyunun stüdyosunun vizyonu üzerine bilgi” aktarılacağı bildirildi.

Sledgehammer Games, bu seriye oyun geliştiren üç farklı şirketten bir tanesidir ve bu seriye Advanced Warfare oyununu kazandırmıştır.

Çarşamba günü Call of Duty: WWII ile ilgili yapılan canlı yayını tüm dünya ile birlikte FRAGPARTA olarak bizde takip edeceğiz ve ayrıntıları sizlere sunacağız.
Son olarak, Activision Call of Duty‘nin 2017 yılında “köklerine geri döneceğini” söylemişti ve bu söylentileri karşılıksız bırakmayıp bu yıla tekrar Dünya Savaşı içeriği kazandırdığı için kendisine ayrıca teşekkür ediyoruz.

CANLI YAYINI WWW.CALLOFDUTY.COM ADRESİNDEN İZLEYEBİLİRSİNİZ.

Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı