HABER

Call of Duty: Modern Warfare Remastered Steam’de Satışa Çıktı!

Call of Duty serisinin efsane oyunu Call of Duty 4: Modern Warfare‘ın 2016 yılının oyunu Infinite Warfare ile birlikte piyasaya sürülen remake versiyonu Call of Duty: Modern Warfare Remastered artık Steam üzerinden yalın şekilde satın alınabilir.

İlk çıktığında Infinite Warfare ile paket şeklinde satışa sunulan ve yalın halde satılmadığı için minimum 250TL gibi bir fiyata mâl olan oyun, oyuncular tarafından çok büyük tepkilere maruz kalmıştı. Call of Duty: Infinite Warfare Standart Sürümü 210TL fiyat etiketiyle satıştayken, Call of Duty: Modern Warfare Remastered sahibi olmak isteyenler ekstra 40TL daha ödeyerek Legacy Edition paketini satın alıp her iki oyunada sahip oluyorlardı. Yalın bir şekilde satışa çıkması beklenen remake oyunuda maksimum 60 TL gibi bir fiyat etiketiyle satışa sunulacağı tahmin ediliyordu. Ancak bu beklenildiği gibi olmadı ve 103TL gibi bir ücrete satışa çıktı.

Yalın bir şekilde satışa sunuluşuna sevinmeye fırsat bulamadan tüm oyuncular tarafından da yine ücret konusunda tepkiler yağdı. Bu tepkilerden en önemli kısım ise 2007 yılında piyasaya çıkan ve orjinal oyunda ücretsiz sunulan Creek, Chinatown, Broadcast ve Killhouse haritaları 43 TL fiyat etiketiyle “Variety Map Pack” isimle DLC olarak satışa sunulması oldu.

Ayrıca, Steam üzerinde satışa sunulan yalın oyun hakkındaki incelemelerinde pek iç açıcı olmadığını, 113 incelemeden “Çoğunlukla Olumsuz” olarak oylandığınıda belirtmemizde fayda var.

Eğer sizlerde Call of Duty: Modern Warfare Remastered‘a sahip olmak istiyorsanız buraya tıklayarak Steam‘e ulaşabilir ve sunulan paketlerin tamamını görebilirsiniz.

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

MİNİMUM:

  • İşletim Sistemi: Windows 7 64-Bit ya da daha üstü
  • İşlemci: Intel Core i3-3225 @ 3.30GHz ya da dengi
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 660 2GB / AMD Radeon HD 7850 2GB
  • DirectX: Sürüm 11
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Ses Kartı: DirectX 11 Uyumlu
  • İlave Notlar: 67.8 GB gibi bir disk alanı kaplayan oyunun dosya boyutu zamanla gelecek güncellemeler ile değişebilir.
Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı