HABER

Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered’ın Geliştirildiği Raporlandı, Çok Oyunculu Olmayacak

Modern Warfare 2 Remastered önümüzdeki ay geliyor!

Call of Duty 4: Modern Warfare’ın remastered versiyonu sonra nihayet çok beklenen Call of Duty: Modern Warfare 2’nin remastered versiyonu ile ilgili bilgiler geldi. Ancak, bu gelen bilgiler ne yazık ki resmi değil fakat, yeni raporlara göre Modern Warfare 2’nin remastered versiyonu yolda.

İlk rapor, Call of Duty odaklı CharlieIntel sitesinden geldi, daha sonra bağımsız olan Eurogamer tarafından bu bilgi doğrulandı. Bu raporlardan gelen en önemli bilgi ise Modern Warfare 2 remastered versiyonu geliştirilmeye başlandı ve Call of Duty: Modern Warfare Remastered’a göre önemli ölçüde daha ucuz piyasaya sürülecek. Hem Eurogamer hem de CharlieIntel, Modern Warfare 2 Remastered’ın 25$ / 20€ fiyat etiketine sahip olacağı bildiriliyor. Modern Warfare Remastered 40 $ fiyat etiketiyle şu anda piyasada.

Ayrıca raporlar, oyunun çok oyunculu moduna sahip olmayacağını ve bunun da belirlenen düşük fiyatın nedeni olduğu ileri sürüyor. Activision’ın neden çok oyunculu modunu oyuna eklemeyeceğini henüz bilmiyoruz, ancak spekülatif sebeplerden ötürü yani oyunun çok oyunculu modunun olmaması, Call of Duty oyuncularını farklı Call of Duty oyunlarına dağılmasını engellemek olabilir.

Oyun, Call of Duty: Black Ops 4’ün PlayStation 4, Xbox One ve PC için Ekim ayında yayınlanmasından önce yani 30 Nisan’da piyasaya sürülecek olması bilgisi de bir hayli dikkat çekici. Ayrıca, oyun PlayStation 4 ve Xbox One için piyasadaki yerini alacak. Ne Eurogamer ne de CharlieIntel, PC’ye gelip gelmeyeceği konusunda bir bilgi aktarmadı.

Son olarak, CharlieIntel’in aktardığı bilgiye göre; Modern Warfare Remastered’ın geliştirilmesinde yer alan Raven Software isimli stüdyonun, Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered için çalışmadığı ve farklı bir stüdyonun bu görevi üstlendiği belirtiliyor.

Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı