HABER

Call of Duty: Infinite Warfare’ın Retribution DLC Paketi Detayları ve Çıkış Tarihi

Bir sonraki DLC paketi 12 Eylül’de geliyor.

Sözleşme gereği Xbox One ve PC platformunda oynayan oyuncular Infinite Warfare’ın Absolution isimli genişleme paketini bir ay kadar geç aldıklarını zaten daha önce sizlere duyurmuştuk. Şimdi ise yeni bir DLC paketi yolda ve PlayStation 4 için çıkışını gerçekleştirecek. Bugün ise Activision, önümüzdeki hafta PlayStation 4’e çıkacak olan Retribution isimli genişleme paketi için ilk ayrıntıları paylaştı.

Önceki DLC paketlerinde olduğu gibi Retribution oyuna dört yeni çok oyunculu mod için harita eklemektedir. Carnage isimli harita çevresel tehlikelere ve uzun görüş hatlarına sahiptir ve “kıyıda yer alan kıyamet sonrası yarış pisti” olarak tanımlanmaktadır. Heartland ise Call of Duty: Ghosts’dan Warhawk isimli haritanın yeni bir halidir. Altitude haritası, evrenin kenarında bulunan, yüksek kaliteli, gökyüzünde yer alan yüksek alışveriş merkezidir. Son harita olan Depot 22 ise çeyreklik çatışmalara odaklanmış üç şeritli bir haritadır.

Sözü edilen haritalara ek olarak, Retribution genişleme paketi aynı zamanda oyunun Zombie bölümünü The Beast from Beyond isimli beşinci ve son bölümüyle oyuncuları tanıştırıyor. Bu sefer oyuncular “uzak bir buz gezegeni üzerindeki ıssız bir askeri istasyon”a sıkışacaklar. Ölüm düşmanlarının ordularıyla savaşmak ve Willard Wyler’ın koru filmlerinden kaçmak zorunda kalacaklar. Önceki Zombi bölümleri gibi The Beast from Beyon’da Seth Green ve Ike Barinholtz isimli seslendirmenlerin ses çalışmalarıyla birlikte yeni silahlar, tuzaklar ve benzeri içerikler barındırıyor.

[jaw_media_gallery gallery=”10562″ type_gallery=”vertical” thumb_gallery=”4″ ][jaw_clear]

Call of Duty: Infinite Warfare’ın Retribution genişleme paketi PlayStation 4 için 12 Eylül’de yayınlanacak. Xbox One ve PC için ne zaman çıkacağına dair bir bilgi yok ancak oyunun genişleme paketleri genel olarak bir ay sonra PS4 dışındaki platformlara çıkışını gerçekleştiriyor. Infinite Warfare’ın sezon geçişini satın alanlar Retribution paketini ücretsiz olarak elde edecekler. Activision bağımsız fiyatını ilan etmedi ancak önceki genişleme paketleri 15 dolarlık bir fiyat etiketi ile satışa sürüldüğü için bunun da 15 dolara satılacağını düşünüyoruz.

[jaw_panel_box panel_title=”NEDEN DOLAR KURU İLE FİYATLANDIRMA VERİYORUZ?” message_style=”warning” ]Dolar bazında fiyat vermemizin sebebi yurt dışı fiyatlandırmanın PC, PlayStation 4 ve Xbox One üzerinde sabit olmasıdır. Ülkemizde döviz kuruyla ücretler oluşturulduğu için her platformda farklı fiyatlandırmalar söz konusu oluyor.[/jaw_panel_box][jaw_clear]

Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı