Haberler

Call of Duty için Mobil Uygulama Yayınlandı

İstatistiklerinizi, arkadaşlarınızın çevrimiçi durumu ve daha fazlasını görebileceksiniz!

Geçtiğimiz ay piyasaya sürülen Call of Duty: Black Ops 4, her ne kadar hikaye modu barındırmasa bile, Battle Royale modu olan Blackout sayesinde bir hayli başarı sağladı. Hâl böyle olunca da böylesine popüler bir oyunun, diğer oyunlarda olduğu gibi bir mobil uygulamaya ihtiyacı vardı. İşte bu noktada Activision, yalnızca Black Ops 4’ü değil, tüm Call of Duty oyunlarını kapsayan “Call of Duty Companion App” isimli bir uygulama yayınladı. Bu uygulamayla artık arkadaşlarınızın çevrimiçi olup olmadığını, Call of Duty ile ilgili güncel haberleri ve oyundaki istatistikleriniz gibi önemli şeyleri görebileceksiniz.

Bununla birlikte, arkadaşlarınızın çevrimiçi olup olmadığının yanı sıra, onların oyundaki ilerlemelerini takip edebilir ve elde ettikleri başarıları, kendi başarılarınızla karşılaştırabilirsiniz. Ayrıca, bazı güzel oyun içi ödül elde edebileceğiniz 20’ye kadar oyuncunun dahil olabileceği bir ekip (squad) kurabilirsiniz. Diğer yandan bu uygulamayla birlikte, bir oyun sırasında haritada yaptıklarınızı detaylı şekilde görebilir ve harita üzerinde stratejiler oluşturabilirsiniz.

Şu ana kadar uygulama sayfasındaki yorumlar oldukça karışık. Hesaplarına bağlantı sağlayamayanlar ve çeşitli sorunlar yaşayan oyuncular var. Bu sorunlar şu an için pek önemli görünmüyor. Çünkü, yeni bir uygulama ve zaman ilerledikçe tüm hataları giderilecektir. Diğer yandan, reklam ve uygulama içi alışveriş mevcut olmadığı için oldukça ilgi çekici bir uygulama olduğunu söylemek mümkün.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu Hafta En Çok Okunanlar

To Top