HABER

Call Of Duty Filmi Black Ops ve Modern Warfare Evreninden Olacak

İlk Call of Duty filmi gelecek sene gelebilir.

Yakın tarihte yapılan bir röportaja göre,  Activision, Call of Duty serisi için Marvel tarzı bir film evreni planlıyor. Stacey Sher ve Nick van Dyk, şirket içi üretim ekibinin Activision Blizzard Studios’un eşbaşkanları The Guardian’a, Call of Duty alt markalarına dayanan filmlerin üzerinde şu an çalıştıklarını ve bunun hakkında da bir sürü şey yazıldığını söyledi.

Sher, ” Bunu uzun yıllardır planlıyorduk. Bu yazarları bir araya getirdik ve nereye gittiğimiz hakkında konuştuk.Hikâyenin arkasındaki öykü olan Black Ops gibi hissettirecek bir film olacak. Modern Warfare serisi ile savaş ile savaşmanın ne olduğuna değineceğiz.” dedi.

Van Dyk ise ” Oyun ile aynı bol adrenalini ve enerjiyi hissettireceğiz fakat bu oyunlardan bir uyarlama olmayacak. Bu Marvel tarzı, geniş kapsamlı bir dünya olacak.” dedi.

Guardian haberine göre ilki 2018 yılına kadar çıkacak olan bir dizi film olacak. Vietnam ve II. Dünya Savaşı’ndaki gibi tarihsel çatışmalara dayalı bir TV dizisi de düşünüyor.

Bu film, Activision Blizzard’ın film dünyasına ilk girişi olmayacak. Şirket, 2016 yılında sadece Warcraft adında bir World of Warcraft filmini resmen yayınladı. Warcraft, bugüne kadarki en yüksek hasılat elde eden video oyun filmi oldu. Film, dünya çapındaki gişelerde 337 milyon dolar kazandı.

Yeni bir Call of Duty haberine göre, Infinite Warfare’in yeni harita paketi yakın zamanda çıktı. Continuum olarak adlandırılan yeni bir zombi bölümü ve dört yeni çok oyunculu harita – bir tanesi Modern Warfare 2 klasörü üzerine kurulu olacak.

Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı