HABER

Call of Duty: Black Ops 4’te “Singleplayer/Campaign” Olmayacak

Singleplayer yerine solo misyonlar karşımıza çıkacak!

17 Mayıs tarihinde gerçekleştirilen Black Ops 4 Community Reveal Event ile birlikte bu yılki Call of Duty oyunu için birçok ayrıntı açığa çıktı. Blackout olarak isimlendirilen Battle Royale modundan, Zombi moduna ve hatta Multiplayer moduna kadar oldukça güzel haberlerin aktarıldığı etkinlikte en şaşırtıcı ayrıntı, alışılagelmiş singleplayer/campaign yani hikaye modunun bu sene mevcut olmayacağı açıklaması oldu.

Tek oyunculu bir hikaye modunun yerine Call of Duty: Black Ops 4’te, oyunun özel karakterlerinin her birine odaklanılmış solo misyonlar serisi yer alacak. Bu misyonlar, karakterler için hazırlanmış hikayeler barındıracak ve gizemli hikayeyi ortaya çıkarmaya çalışacaksınız.

Black Ops 2 ve Black Ops 3’te, solo misyonlar mevcuttu ve Black Ops 4’te de, Ruin, Firebreak ve Seraph’ın da dahil olmak üzere birçok eski önemli karakter geri dönüyor. Treyarch, karakterleri ve solo misyonu baştan aşağı yeniden tasarladığını söylüyor. Ayrıca, oyuna eklenecek olan yeni karakterler de mevcut; Recon, Crash ve Torque bunlardan bazıları.

Tüm bunlara ek olarak, haberin en başında belirttiğimiz gibi Black Ops 4, günümüzün popüler Battle Royale modunu Blackout ismi ile karşımıza çıkaracak, detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

Son olarak Call of Duty: Black Ops 4, 12 Ekim tarihinde PC, PlayStation 4 ve Xbox One için piyasadaki yerini alacak.

Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı