HABER

Call of Duty: Black Ops 4 Resmi Olarak Doğrulandı, Çıkış Tarihi Açıklandı

Black Ops IIII, Ekim ayında geliyor!

Çok sayıda spekülasyonun ardından nihayet Activision, 2018‘in Call of Duty oyununun Call of Duty: Black Ops 4 olacağını resmi olarak duyurdu. Oyunun çıkış tarihi ise ekim ayı olarak belirlendi. Bu tarih, alışık olduğumuz Call of Duty oyununun çıkış tarihinden biraz erken olacak.

Tabii ki oyun, PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkışını gerçekleştirecek. Ancak, daha önce ortaya çıkan Black Ops 4’ün Nintendo Switch için piyasaya sürüleceği hakkında herhangi bir bilgi henüz mevcut değil. 12 Ekim Cuma günü piyasaya sürülecek olan Black Ops 4, tipik olarak Call of Duty oyunlarının çıkışını gerçekleştirdiği Kasım ayından bir ay kadar önce çıkışını gerçekleştirecek. Oyunun geliştiricisi ise herkesin beklediği üzere Black Ops serisinin geliştiricisi Treyarch.

Maalesef Activision, bu temel detaylardan başka bilgi paylaşmadı. Daha fazla detay ise, 17 Mayıs tarihinde Activision’ın özel olarak düzenleyeceği bir etkinlik sırasında paylaşılacak. Bu tarih öncesinde oyunla ilgili bilgilerin resmi olarak paylaşılacağı kesin değil. Ancak, tabii ki bazı sızdırma haberlerin ortaya çıkması muhtemel.

Son olarak, yeni gelen bir bilgiye göre; oyunun PC sürümü yalnızca “Battle.net” üzerinden yayınlanabilir, detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı