HABER

Call of Duty: Black Ops 4 için Zombi Modu Doğrulandı

Ölümsüzleri öldürmeye hazırlanın!

Activision, nihayet bir etkinlik ile Call of Duty: Black Ops 4 için bilgileri aktarmaya başladı. Yepyeni çok oyunculu özelliklere ek olarak, popüler nişancı oyunu için bu yıl da bir Zombi hikaye modu yer alacak.

Zombi modunda dört karakter, kötü bir tarikatla savaşmak üzere zamanda yolculuk ederler ve bu sırada da ölümsüzler ordusuyla savaşırlar. Her biri, kendi haritasına sahip olan üç eşsiz misyona sahipler: The Nine, Voyage of Despair (Umutsuzluk Yolculuğu) ve Blood of the Dead (Ölümün Kanı).

The Nine, Roma savaş arenasında gerçekleşir. Oyuncular, kılıç, kalkan, balta ve mızrak kullanarak zombileri ve özel ölümsüz düşmanları öldürecekler. Voyage of Despair (Umutsuzluk Yolculuğu), zalim Titanik zombileri ile doludur. Blood of the Dead (Ölülerin Kanı) ise, önceki Black Ops oyunlarındaki klasik haritaları referans alır ve bir geriye dönüş misyonudur.

Oyunu aktif tutabilmek için ise Zombies Callings adında sezonluk etkinlikler düzenlenecek. Ayrıca, günlük, aylık ve yıllık etkinlikler mevcut olacak. Aynı zamanda da, çeşitli zorluk seviyelerine sahip, yani kolay ve zor şeklinde düzenlenecek olan çeşitli meydan okumalar (challange) yer alacak.

Bunlara ek olarak, eğer çevrimiçi deneyimi tercih etmiyorsanız, botlarla beraber çevrimdışı olarak Zombi modunu oynayabileceksiniz. Ayrıca mod, zombi ve oyuncu becerilerini değiştirebilmeniz için oyuna ekleyebileceğiniz 100’ün üzerinde farklı özel mutasyona sahip olacak.

Bunların dışında Activision, Call of Duty: Black Ops 4 için bugünkü özel etkinliğinde, birçok ayrıntı duyurdu. Detayları, web sitemiz üzerinden öğrenebilirsiniz.

Son olarak, Call of Duty: Black Ops 4, PlayStation 4, Xbox One ve PC için 12 Ekim tarihinde piyasadaki yerini alacak. PC versiyonu ise sadece Blizzard’ın Battle.net servisinden erişilebilir olacak.

ÜÇ MİSYON İÇİN YAYINLANAN FRAGMANLARI AŞAĞIDAN İZLEYEBİLİRSİNİZ.

Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı