HABER

Call of Duty: Black Ops 4 için Yayınlanan Tüm Fragmanlar

Aksiyon dolu bir maceraya tanık olun!

Call of Duty: Black Ops 4 için beklenen detaylar bugün düzenlenen Black Ops 4 Community Reveal Event ile birlikte ortaya çıktı ve her detay için de özel fragmanlar, Activision tarafından yayılandı.

Biz de, siz değerli takipçilerimiz için etkinlikte ortaya konulan tüm fragmanları tek bir başlık altında derledik. Herkese iyi seyirler!

Multiplayer (Çok Oyunculu) Tanıtım Fragmanı

Call of Duty serisinin olmazsa olmazı çok oyunculu modu, tahmin edebileceğiniz gibi yine muhteşem geliyor. Aksiyon ve heyecan dolu bir çok oyunculu deneyim için oyuncu farelerinizi hazırlayın!

Battle Royale Modu “Blackout” Tanıtım Fragmanı

PUBG ve Fortnite gibi Battle Royale oyunlarına bir alternatif mi arıyorsunuz? O zaman siz değerli oyunseverler için Call of Duty efsanesinin Black Ops serisiyle süslenmiş muazzam bir Battle Royale deneyimiyle başbaşa bırakalım.

Zombi Modunun Üç Misyonu için Tanıtım Fragmanları

The Nine Misyonu

The Nine, Roma savaş arenasında gerçekleşir. Oyuncular, kılıç, kalkan, balta ve mızrak kullanarak zombileri ve özel ölümsüz düşmanları öldürecekler.

Voyage of Despair Misyonu

Voyage of Despair (Umutsuzluk Yolculuğu), zalim Titanik zombileri ile doludur.

Blood of the Dead Misyonu

Blood of the Dead (Ölülerin Kanı) ise, önceki Black Ops oyunlarındaki klasik haritaları referans alır ve bir geriye dönüş misyonudur.

Power in Numbers Sinematik Fragman

Son olarak da, sinematik severler için bir fragman mevcut.

Tüm bunlara ek olarak, Call of Duty: Black Ops 4’ün bir singleplayer/campaign moduna sahip olmayacağını belirtelim ve 12 Ekim tarihinde PC, PlayStation 4 ve Xbox One için bu muazzam oyunun çıkış yapacağı müjdesini verelim.

Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı