HABER

Call of Duty: Black Ops 4 için “Blackout” İsimli Battle Royale Modu Doğrulandı

PUBG ve Fortnite hayranları için yepyeni bir alternatif!

Uzun zamandır ortalıkta dolaşan Call of Duty için Battle Royale modu spekülasyonlarının ardından nihayet Activision, Call of Duty: Black Ops 4 için dolaşan bu dedikoduların sonunu getirdi. Geçmiş oyunlarda olduğu gibi Black Ops 4 de, Zombi modunun dahil olduğu çeşitli modlar ile piyasaya sürülecek. Ancak, bu seferki oyun, günümüzün popülerleşen Battle Royale modunu da barındıracak.

Blackout olarak isimlendirilen yeni mod, oyuncuları, tıpkı Fortnite ve PUBG’de olduğu gibi en son hayatta kalmak üzere bir mücadeleye atacak. Blackout, alıştığımız PUBG ve Fortnite’ın sahip olduğu Battle Royale tarzından ziyade, önceki Black Ops oyunlarının üzerine yoğunlaşacak. Geliştirici Treyarch, ortaya koyacakları Battle Royale modunun, “the Black Ops way, (Black Ops yolu), olarak isimlendirdiği için serinin tamamından içerikler bu modda yer alacak.

Treyarch’a göre, Blackout modunun haritası, geliştirici ekibin şimdiye kadar oluşturduğu en büyük harita. Haritanın bazı noktaları doğrudan geçmiş oyunlardan alınan eski haritalardan oluşuyor ve oyuncular RC arabasının da dahil olduğu, önceki tüm Black Ops oyunlarındaki silah ve eşyaları kullanabilecekler. Ayrıca harita, kara, hava ve deniz araçlarına da sahip olacak ve oyuncular serinin Hudson, Reznov, Mason ve diğer karakterleri olarak oynayabilecekler.

Tüm bunlara ek olarak Activision, oyunla ilgili birçok yeni ayrıntıyı bugün düzenlenen özel Black Ops 4 etkinliğinde paylaştı. Oyunun Zombi moduyla ilgili de doğrulama geldi ve ilk detayları paylaşıldı, buradan ulaşabilirsiniz.

Son olarak, Call of Duty: Black Ops 4, PlayStation 4, Xbox One ve PC için 12 Ekim tarihinde piyasadaki yerini alacak.

Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı