HABER

E3 2018: Call of Duty Black Ops 4 için Black Ops Pass Duyuruldu

Call of Duty serisine yepyeni bir DLC olayı geliyor.

Call of Duty: Black Ops 4, Call of Duty serisinin sahip olduğu DLC mantığını değiştirmeyi hedefliyor. Bugün Sony’nin E3 2018 brifingi sırasında aktarılan yeni bilgilere göre, Activision, “oyunun çıkışı sonrasındaki içerikler için yeni bir yaklaşımı temsil ettiği”ni söylediği, Black Ops geçişi (Black Ops pass) duyurdu. Bu da demek oluyor ki; geçmiş oyunlardan alıştığımız, dört farklı DLC genişleme paketi yerine bir “canlı sezon” tercih edilecek. Bunun anlamı ise, Activiison’ın yeni oyununu “taze tutmak” için çok daha hızlı bir içerik yayınlayacağını ifade ediyor. Böylece, eskiye göre çok daha hızlı bir şekilde, oyuna yeni harita ve içerik eklenecek.

Black Ops Pass, Black Ops 4’ün sahip olduğu üç farklı mod için içerik getirecek; Zombies, Multiplayer ve Battle Royale modu olan Blackout. Aşağıda, bu modlara eklenecek yeni içerikleri görebilirsiniz.

  • Oyunun çıkışıyla birlikte aktif olacak olan “Classifed” isimli Bonus Zombi Olayı (Experience)
  • Tüm Yeni Zombi Olaylarına Ek olarak 4 Deneyim
  • 12 adet Multiplayer haritası
  • 4 adet Özel Blackout Karakterleri

“Classifed”, oyunun çıkışından önce duyurulan ve çıktığı anda aktif olacak olan IX, Voyage of Despair ve Blood of the Dead isimli üç farklı Zombi olayına ek olarak oyunda yer alacak. Bu arada, zombi olayını, oyunun bölümleri olarak yorumlayabilirsiniz.

Activision, basın açıklamasında şu sözlere yer verdi; “Hepimiz, Treyarch’ın kendi Black Ops oyunlarını destekleme konusundaki sicilini çok iyi biliyoruz. Bu yüzden, hayranlarımız bir ton topluluk etkinliği ve herkesin zev alacağı bir franchise kutlaması takvimi beklemeli.”

Son olarak, Black Ops Pass için herhangi bir fiyatlandırma sunulmadı. İlerleyen zamanlarda oyunun Black Ops Pass’i ile ilgili herhangi bir fiyatlandırma açıklanırsa, web sitemiz üzerinden siz değerli takipçilerimiz için duyurusunu yapacağız. Ayrıca, Black Ops 4’ün 12 Ekim tarihinde PC, PlayStation 4 ve Xbox One için piyasaya sürüleceğini belirtelim.

Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı