HABER

Call of Duty: Black Ops 4 için 17 Mayıs’ta Etkinlik Düzenlenecek

Oyun ile ilgili yepyeni ayrıntılar için tetikte olun!

Bu yılın, birinci şahıs nişancı oyunları arasında en çok beklenen oyunlardan biri olan Call of Duty’nin, Treyarch tarafından geliştirilen Black Ops 4 ile karşımıza çıkacağını resmi gelen açıklama ile biliyoruz. Ancak, oyunun içeriği ile ilgili herhangi bir ayrıntı bizlerle paylaşılmış değil. Fakat, yeni gelen açıklamaya göre, oyunun yayıncısı Activision, bu ay içerisinde gerçekleştirilecek bir etkinlik ile Black Ops 4 hakkında daha fazla ayrıntıyı paylaşacağını açıkladı.

Activision, 17 Mayıs Türkiye saati ile 20:00’da gerçekleşecek olan Call of Duty: Black Ops 4 Topluluk Gösteri Etkinliği (Community Reveal Event) için davetiyeleri göndermeye başladı.

Yukarıda izleyebileceğiniz kısa video ve oyunun çıkış tarihi dışında, oyunla ilgili herhangi bir bilgi şu an mevcut değil. Reveal Event, oyunla ilgili gerçekleştirilecek ilk etkinlik olacağından dolayı, mutlaka etkinlikte açıklanacak bilgileri takip etmek üzere web sitemizi ziyaret etmenizi öneriyoruz. Ayrıca, oyunun 12 Ekim tarihinde, PlayStation 4, Xbox One ve PC için piyasadaki yerini alacağını belirtelim.

Son olarak, Call of Duty serisinde alıştığımız perk ve scorestreak‘lerin, Black Ops 4’te de yer alacağını geçen hafta gelen açıklama ile öğrenmiştik.

Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı