HABER

Call of Duty 4: Modern Warfare, Xbox One Geriye Dönük Uyumluluk Programına Eklendi

En iyi oyunlardan biri olan Call of Duty 4: Modern Warfare’i şimdi Xbox One konsolunuzda çalıştırabilirsiniz.

Call of Duty 4: Modern Warfare’in Xbox 360 sürümü, geriye dönük uyumluluk programına sonunda eklendi. Modern Warfare heyecanını henüz yaşamadıysanız şimdi yeni nesil konsolunuzda oynamaya başlayabilirsiniz.

Önceki tüm geriye dönük uyumluluk sürümlerinde olduğu gibi diskinizi çalıştırabilir ve Xbox One en son sürümünü otomatik olarak indirir. Diğer bir seçenek olarak şimdi Xbox mağazasında bahar indirimi fırsatından yararlanarak Call of Duty 4: Modern Warfare‘i 54.40 TL fiyatıyla satın alabilirsiniz. Eğer Gold üyeliğiniz varsa size 48 TL olarak uygun bir fiyata gelecektir.

Hem tek oyunculu hem de çok oyunculuyu Xbox One X oyun konsolunda oynuyorsanız, kare hızındaki iyileştirmeleri veya grafik artışlarını bile güncellemeyle elde edebilirsiniz. Microsoft, açıkça bu güncellemelerden bahsetmemiş olsa da, bu tür gelişmeler ara ara gerçekleşiyor.

Call of Duty 4: Modern Warfare, dün Xbox One Geriye Uyumluluk programına eklendi. Serinin diğer oyunları Modern Warfare 2 ve Modern Warfare 3 henüz geriye dönük programına eklenmedi.

Call of Duty 4: Modern Warfare, 2007 yılında piyasaya çıktı. Oldukça beğeni aldı ve satışlarda da bu etkisini gösterdi. Serideki en iyi oyunlardan biri olarak bilinir.

Xbox One Geriye Dönük Uyumluluk programına eklenen tüm oyunların yer aldığı listeye göz atmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı